TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Łaciate kawałki Kruff

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Łaciate kawałki Kruff

Post autor: Kruffachi » 07 czerwca 2019, 22:31

Akurat dzisiaj udało mi się coś pogrzebać w Pazurach :D W pierwszym rozdziale wylądowała wreszcie brakująca scena spotkania po latach >.>
W drzwiach zderzył się z czymś twardym i ciężkim. Usłyszał tylko gwałtownie wypuszczane powietrze, a sam, odbiwszy się od przeszkody, wypuścił z ręki butelkę. Rozbiła się o posadzkę i Jurij – sam nie wiedząc, czy bardziej powodowany danym szkoleniem i pamięcią mięśniową, czy wolą Wolczicy – wykręcił się, by, samemu upadając, chwycić szyjkę rozbitego naczynia i użyć szkła jako broni.
Nie zdołał. Na jego nadgarstku zacisnęło się w ułamku sekundy prawdziwe imadło, aż krzyknął.
– Kurwa, Sabaka! To ja!
Tak, Jurij już to wiedział – rozpoznałby ten chwyt wszędzie. Nie raz i nie dwa leczył po nim ścięgna.
Wyrwał dłoń z uścisku wściekłym szarpnięciem. Napastnik nie stawiał oporu. Wręcz rozluźnił palce i cofnął się o krok, jakby nie do końca pewien, czy Azarow nie postanowi jednak użyć rozbitej butelki.
Może. Może kiedyś, ale w tamtej chwili nie miałoby to sensu – Jurij aż za dobrze wiedział, w jakim jest stanie. Pulsujący bólem nadgarstek z kolei aż za dobrze informował, w jakim stanie jest tkwiąca na jego progu góra mięśni.
Azarow podniósł wzrok i zobaczył to, czego oczekiwał. Szeroką, zarumienioną i obecnie na wpół zdziwioną, a na wpół zniesmaczoną twarz Pawła, dawnego towarzysza z barrage’owego cyrku cybernetycznych cudów Krupniewa.
– Jak…? – wycharczał, powstrzymując odruch rozmasowania ręki.
Paweł prychnął i przejechał olbrzymią dłonią po burym jeżyku nieomal z zakłopotaniem.
– Masz wiele talentów, Sabaka – odparł. – Ale ukrywanie się do nich nie należy. Wystarczyło zapytać.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 07 czerwca 2019, 23:07

Zaskakuje mnie ile elementów opisałaś w tej scenie. Ile myśli i bodźców. Super :c[]:
No a poza tym, to kawałek dobrej sceny :D
https://pl.pinterest.com/xanttis/
https://www.worldanvil.com/w/silaxis-sy ... is-xanttis

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. - Mark Twain
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 10 czerwca 2019, 21:41

:facepalm: tak bardzo słaby w ukrywaniu się

wiele talentów, potwierdzam
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

ODPOWIEDZ