UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!Tytuł Tekstu Września otrzymało "Jak [nie] zostać bohaterem" - GRATULUJEMY! :D

! ~ Temat informacyjny ~ !

Opowiadania starsze lub starawe. Takie, których autorzy nie mają już kont na forum, albo takie, których treść na prośbę autora została usunięta, a bo to na konkurs iść miało, a bo co innego.

Komentowanie w tym dziale jest wyłączone.

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Posty: 1406
Rejestracja: 08 listopada 2011, 13:09
Kontaktowanie:

! ~ Temat informacyjny ~ !

Post autor: pierdoła saska » 05 grudnia 2012, 12:48

:redstar: Czym jest Stara Biblioteka?
Stara Biblioteka jest działem, w którym przechowywane są starsze teksty opublikowane na forum. W całym dziale wyłączona jest możliwość pisania nowych postów w tematach. :redstar: Jakie teksty trafiają do Starej Biblioteki?
Trafiają tu teksty autorów, którzy byli nieaktywni na forum dłużej niż 7 miesięcy i ich konta zostały skasowane, a także teksty aktywnych autorów w których ostatnie posty pojawiły się ponad rok temu. :redstar: Po co w ogóle?
Ma to na celu danie pierwszeństwa nowym tekstom, lub patrząc od drugiej strony: chodzi o to, aby nie wyciągać starych tekstów gdzieś z końca działu, zamiast komentować te nowsze publikacje - lepiej odzwierciedlające aktualny poziom ich autorów.
Nie ma jednak przymusu, aby jakiś tekst został przeniesiony do Starej Biblioteki. Jeśli autor uważa, że wciąż przydałby mu się feedbeck do jakiegoś tekstu, to może zgłosić się do któregoś z moderatorów lub administratorów z prośbą o przywrócenie tematu do działu, w którym działa komentowanie.
:redstar: Komentowanie tekstów w Starej Bibliotece?
Jeśli ktoś przeczyta jakiś tekst w Starej Bibliotece i bardzo będzie chciał się na jego temat wypowiedzieć może zwrócić się do moderatora/administratora z prośbą o przeniesienie tematu do działu umożliwiającego opublikowanie komentarza. Podstawowym wymogiem w tym przypadku jest, aby autor przenoszonego tekstu nadal posiadał aktywne konto na forum. :redstar: Co oznacza "tekst usunięty" w tytule?
Taki dopisek informuje, że z przyczyn różnych tekst, który był prezentowany w danym wątku został skasowany (zwykle przez jego autora) i w temacie znajdują się jedynie komentarze.
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

ODPOWIEDZ