UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Tytuł PROZY LIPCA
zdobyło ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee.

Serdecznie gratulujemy! :D

Atropina - inspiruj, motywuj i baw się w najlepsze!

My w Sieci, wy w Sieci, czyli dział do zaprezentowania światu swojej strony.
Regulamin co i jak wisi w środku.
Awatar użytkownika
wołszebnik
Lokalizacja: http://www.facebook.com/joanna.gadawska?ref=tn_tnmn
Kontaktowanie:

Atropina - inspiruj, motywuj i baw się w najlepsze!

Post autor: wołszebnik » 30 lipca 2014, 11:16

Znacie nas.
W różnych czasach łączyła nas ta sama podróż - pasja. Wspólnie podglądaliśmy "zawodową" sztukę, dzieliliśmy się doświadczeniem, spostrzeżeniami.
Ale podróż jak podróż, do jednego celu prowadzą różne ścieżki i na pewnych etapach po kolei schodziliśmy z tej, na której poznaliśmy Was.
Właśnie budujemy bunkier. Nowy schron, świeże miejsce. Tapetujemy ściany nowymi wizjami, dorzucamy drwa do paleniska inspiracji. I zapraszamy wszystkich, którzy chcą się ogrzać, znów poczuć twórczy szał.
Rysujesz, malujesz, piszesz? Wskakuj na pokład ;) Chcesz tylko pogadać - zawsze będziesz mile widziany.
ATROPINA - Forum Twórcze - tu kliknij Trochę bez makijażu jeszcze, nieco nieodziani, ale przecież tak kochani, nie? :zaslonka:
A tymczasem w pewnym EL (acz z pewnością nie Dorado, zbyt ubogo tamże na to), gdzie prawowstecz:
Obrazek Acz wybaczmy demokracji, Orwell rzekł, wszak nie bez racji, że to w każdej delegacji,pod gajerkiem, przy korycie, pod krawatem, pcheł poszycie...
zbieżność nazw absolutnie przypadkowa

Awatar użytkownika
Alrune

Re: Atropina - inspiruj, motywuj i baw się w najlepsze!

Post autor: Alrune » 05 sierpnia 2014, 13:27

Wspaniały techniczny, na którego zawsze można liczyć. Fakt, cuda czyni, kiedy się wyśpi, ale nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i wykonuje je w ekspresowym tempie. Rhayax Wielki, nasz inżynier ^^

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=rp8hvyjZWHs[/BBvideo]

alpherainn
Kontaktowanie:

Re: Atropina - inspiruj, motywuj i baw się w najlepsze!

Post autor: alpherainn » 17 sierpnia 2014, 14:11

Dziędobry.

Chcę rzec słówko o forum Atropina.
Nie będzie to zbyt ambitne i wyszukane, ale co najważniejsze - szczere odczucia ;3

Na forum panuje świetna atmosfera, luźna i przyjazna. Administracja niezwykle miła i zgrana, co zresztą potwierdza skrót zespołu.
Na forum znajduje się naprawdę dużo wątków, tematów, w których można wziąć udział.

Bardzo podoba mi się na A i wobec obecnej tam atmosfery nie chcę zmienić mojego zdania.

ODPOWIEDZ