UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Zapraszamy do udziału w nowym INSTANCIE! :D

Zachęcamy też do głosowania na TEKST WRZEŚNIA!

Stwórcze miniaturki [wulgaryzmy]

"Literatura fantasy to literatura która w zamierzony sposób robi użytek z tego, co jest uważane za niemożliwe."
Tom Shippley
Awatar użytkownika
Krin
Kontaktowanie:

Re: Stwórcze miniaturki [wulgaryzmy]

Post autor: Krin » 12 sierpnia 2014, 19:47

Nie wiem, czy pamiętasz, ale obiecałam ci komcia również do drugiego tekstu. Tylko do niego się odniosę jak coś.

Pamiętam, co mi się rzuciło, gdy czytałam to po raz pierwszy. Jak pisałaś na chacie, że zamierzasz podjąć się napisania dłuższego tekstu o "nietoperzycy". Zastanawia mnie sama jej postać. Sama mutacja. Niektóre części jej ciała wydają mi się trochę niepotrzebne np. futro, które zwiększa opór powietrza, a skrzydła wydają mi się zbyt małe, by mogła na nich polecieć. Szybować owszem, ale nie wybić się spod tego baru. Potrzebowała, by do tego również wielkich mięśni i lekkich kości. Włosy jakiekolwiek też są dość dyskusyjne.

Ja naturalnie rozumiem, że fantasy (zdaje się, że to ten dział) i w ogóle, ale nie akceptuje zasady "to jest fantasy i tu można wszystko". Można mutować w co się chce, ale w granicach rozsądku. :D

Tak poza tym to nie wiem, co mogłabym dodać. Chyba tylko to, że pierwsza reakcja na pijaka wydawał mi się nieprzystająca do wizerunku wyszkolonego, w pełni opanowanego żołnierza. Nawet ja nie zareagowałabym, na taką głupią zaczepkę.

Weny życzę. :)
" Człowiek ten, którego nazywano Kruczarzem, nadszedł od północy, od Białej Równiny. I to on powiedział nam w końcu, że tę nieprzyjazną ziemię stworzyli reptilianie - po to abyśmy nie zobaczyli podtrzymującej niebo kopuły i nie dowiedzieli się, że nasza planeta jest płaska, a nie okrągła, jak twierdziło NASA."
- Marszus, "Cała prawda o Białej Równinie"

ODPOWIEDZ