UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Zapraszamy do udziału w nowym INSTANCIE! :D

Zachęcamy też do głosowania na TEKST WRZEŚNIA!

Śmierć na morzu

KRYMINAŁ, HORROR, THRILLER, SENSACJA
Pomysły moich powieści kryminalnych znajduję zmywając. Jest to zajęcie tak głupie, że zawsze rodzi we mnie myśl o zabójstwie. ~ Agatha Christie
Awatar użytkownika
Quenya
Kontaktowanie:

Re: Śmierć na morzu

Post autor: Quenya » 03 sierpnia 2012, 19:44

Podobało mi się. Napaliłam się na to wszystko. Chciałabym popływać chociaż statkiem. Ale mnie przekonałaś. A to oznacza, że tekst nieźle napisany. Błędów nie znalazłam. Wszystko ok. Cóż tutaj więcej mogę powiedzieć...

Awatar użytkownika
Dwaggyy

Post autor: Dwaggyy » 07 czerwca 2013, 21:10

Ja ze swojej strony mogę dodać, że błędów nie dostrzegłem żadnych. Wynika to zapewne z dwóch faktów : nie popełniłaś żadnego, ja ich nie dostrzegłem ze względu na niewiedzę. Bardzo spodobał mi się motyw z tym, jak szeroki uśmiech tego człowieka obnażył jego zęby. Twój styl pisania bardzo mi się podoba, jednak czytając troszkę się pogubiłem kto jest kim, lecz wynika to raczej z tego, że jestem na silnych lekach ogłupiających.

Awatar użytkownika
Maradine
Kontaktowanie:

Post autor: Maradine » 09 czerwca 2013, 18:40

Ktoś to odgrzebał...
Dziękuję... xD Błędów wielu nie robię, to prawda, bo się staram :P

Kto jest kim? Tam chyba tylko paru bohaterów było, może ze trzech ważniejszych, z tego co pamiętam, więc zrzućmy to na leki xD

Jezu, przydałoby się pisać dalej :bag:
Obrazek

Awatar użytkownika
Franko

Post autor: Franko » 13 czerwca 2013, 20:04

Po prostu genialne. Zastrzerzeń nie mam. Podobały mi się piosenki, a sam styl jest przyjemny dla oka. Myślę, że powinieneś kontynuować opowieść jak najszybciej.

ODPOWIEDZ