UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Tytuł PROZY LIPCA
zdobyło ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee.

Serdecznie gratulujemy! :D

Śmierć na morzu

KRYMINAŁ, HORROR, THRILLER, SENSACJA
Pomysły moich powieści kryminalnych znajduję zmywając. Jest to zajęcie tak głupie, że zawsze rodzi we mnie myśl o zabójstwie. ~ Agatha Christie
Awatar użytkownika
Quenya
Kontaktowanie:

Re: Śmierć na morzu

Post autor: Quenya » 03 sierpnia 2012, 19:44

Podobało mi się. Napaliłam się na to wszystko. Chciałabym popływać chociaż statkiem. Ale mnie przekonałaś. A to oznacza, że tekst nieźle napisany. Błędów nie znalazłam. Wszystko ok. Cóż tutaj więcej mogę powiedzieć...

Awatar użytkownika
Dwaggyy

Post autor: Dwaggyy » 07 czerwca 2013, 21:10

Ja ze swojej strony mogę dodać, że błędów nie dostrzegłem żadnych. Wynika to zapewne z dwóch faktów : nie popełniłaś żadnego, ja ich nie dostrzegłem ze względu na niewiedzę. Bardzo spodobał mi się motyw z tym, jak szeroki uśmiech tego człowieka obnażył jego zęby. Twój styl pisania bardzo mi się podoba, jednak czytając troszkę się pogubiłem kto jest kim, lecz wynika to raczej z tego, że jestem na silnych lekach ogłupiających.

Awatar użytkownika
Maradine
Kontaktowanie:

Post autor: Maradine » 09 czerwca 2013, 18:40

Ktoś to odgrzebał...
Dziękuję... xD Błędów wielu nie robię, to prawda, bo się staram :P

Kto jest kim? Tam chyba tylko paru bohaterów było, może ze trzech ważniejszych, z tego co pamiętam, więc zrzućmy to na leki xD

Jezu, przydałoby się pisać dalej :bag:
Obrazek

Awatar użytkownika
Franko

Post autor: Franko » 13 czerwca 2013, 20:04

Po prostu genialne. Zastrzerzeń nie mam. Podobały mi się piosenki, a sam styl jest przyjemny dla oka. Myślę, że powinieneś kontynuować opowieść jak najszybciej.

ODPOWIEDZ