UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Tytuł PROZY LIPCA
zdobyło ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee.

Serdecznie gratulujemy! :D

Niszczymy marzenia

Forumowy przybytek tematów różnych i z żadnym innym działem niezwiązanych.
Awatar użytkownika
Onoskelis

Re: Niszczymy marzenia

Post autor: Onoskelis » 31 października 2012, 16:10

Masz normalne trampki ( czarne) ale padał deszcz i przemokły. Przyszla twoja ciocia, postanowiła wysuszyć Ci trampki, rozpaliła w kominku i położyła trampki na piecu. Ty poszedłeś na imprezę. Ciocia oglądnęla tv, zjadła kolacje i poszła spać i zapomniała, że w piecu cały czas sie pali... nad ranem juz masz Po trampkach.

Chcę byc pisarką jak J.Rowling i i D.Steel. Chcę umieć dobrze rysować i zarabiać na grze w szachy 8)

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 31 października 2012, 23:06

Zostaniesz panią JK R, lecz wersja demo, to jest... przed napisaniem powieści. Z tego też powodu spróbujesz napisać parę romansów, lecz problemy z interpunkcją sprawią, że zmienisz romansidło w horror klasy F Obrazek. Owszem zaczniesz nieźle radzić sobie z pionkami, lecz królowej nie przeskoczysz. Nikt nie płaci przegranym(w zasadzie to nie do końca prawda, ale nie zmienia to faktu, że na szachach nie wydolisz... nawet na stary jogurt z lidla).

Chce zaśpiewać "I will always love you" bez cienia fałszu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Petrus

Post autor: Petrus » 09 listopada 2012, 20:10

Chyba jedynie podczas prysznica w wytłumionej łazience, inaczej doszłoby do katastrofy budowlanej. Myślałaś, że jesteś Barbara Hendrics ;)

Chciałbym, żeby w Polsce była praca i godne warunki życia dla wszystkich.

Awatar użytkownika
michalo9846

Post autor: michalo9846 » 07 maja 2013, 19:44

Przez kolejne 10 lat będzie panować Tusk i Tuskolandia. Po Tusk przyjdzie kolejny jeszcze gorszy premier. Wybuchnie wojna między Polską, a Vanuatu. Vanuatu zbombarduje Polskę i będzie trzeba uciekać zagranicę.

Chcę... puścić bąka.

Awatar użytkownika
Prophet
Straż! Straż!

Post autor: Prophet » 31 sierpnia 2013, 18:31

Zatwardzenie, z którym zmagasz się już od tygodnia skutecznie zaczopowało tradycyjną drogę jego wyjścia. Narastająca ilość gazów powoduje niebezpiecznie ogromne wzdęcie. Jedynym ratunkiem dla ciebie wypuszczenie go drugą stroną. Niestety należysz do osób, które tego nie potrafią. Niesamowita masa gazów w twoim ciele powoduje w końcu rozerwanie co poniektórych narządów i trafiasz do szpitala gdzie trwa właśnie strajk całego personelu przeciwko nowej ustawie. Z braku szans na znalezienie lekarza twoi znajomi zanoszą cię do weterynarza-emeryta. Ten rozpoczyna operację poprzez nacięcie jamy brzusznej. Gazy opuszczają twoje ciało, prosto w stronę jego twarzy. W ustach ma papierosa. Gazy w zetknięciu ze źródłem zapłonu wybuchają, a płomień trawi twoje trzewia, co powoduje śmierć w męczarniach...

Chcę żeby stworzono portal do równoległych światów żywcem wyjętych z mang. >_>
Obrazek

Wieczornych snów mary powiewne, dziewicze
Na próżno czekały na słońca oblicze...
W dal poszły przez chmurną pustynię piaszczystą,
W dal ciemną, bezkresną, w dal szarą i mglistą...

KLIK

Awatar użytkownika
Petrus

Post autor: Petrus » 07 września 2013, 11:57

A po ki gwóźdź?! Mało mamy nieszczęść na tym padole cierpienia :tanczy: ?

Chcę napisać dobrą książkę.

Awatar użytkownika
Corvus664

Post autor: Corvus664 » 22 maja 2014, 16:09

Twoja książka stała się najbardziej popularna na świecie, źle jednak wpłyneła na umysły młodych ludzi i stali się oni wandalami, i obalają rząd po rządzie.

Chcę aby zwierzęta były tak samo inteligentne jak ludzie :D

Awatar użytkownika
Posejdon

Post autor: Posejdon » 24 maja 2014, 21:12

Zostałeś wytypowany jako pierwszy człowiek do rozszarpania przez wilki - człowiek to głupie zwierzę.

Chciałbym, żeby ludzie byli tolerancyjni.

Awatar użytkownika
Krin
Kontaktowanie:

Post autor: Krin » 25 maja 2014, 18:19

Ludzie są tak tolerancyjni, że teraz tolerują nawet pedofili, zoofili i kanibalów. Na każdym kroku spotykasz się z jakimś zboczeniem.

Chciałabym bym mieć własną planetę.
" Człowiek ten, którego nazywano Kruczarzem, nadszedł od północy, od Białej Równiny. I to on powiedział nam w końcu, że tę nieprzyjazną ziemię stworzyli reptilianie - po to abyśmy nie zobaczyli podtrzymującej niebo kopuły i nie dowiedzieli się, że nasza planeta jest płaska, a nie okrągła, jak twierdziło NASA."
- Marszus, "Cała prawda o Białej Równinie"

Awatar użytkownika
Posejdon

Post autor: Posejdon » 26 maja 2014, 08:17

I może jeszcze frytki do tego?

Chciałbym się wysypiać

Awatar użytkownika
Maradine
Kontaktowanie:

Post autor: Maradine » 27 maja 2014, 16:05

Wysypiasz się, i owszem. Śpisz tak długo, że kiedy wstajesz, na nic nie starcza Ci czasu, nie uczysz się, nie masz pracy, a w końcu ktoś wywozi Cię z mieszkania, którego nie opłacasz od dawna, i zostawia pod mostem, czego nawet nie zauważasz... bo śpisz.

Chciałabym, żeby była burza >:C
Obrazek

Awatar użytkownika
Posejdon

Post autor: Posejdon » 28 maja 2014, 09:51

Na pewno nadejdzie...Ale czy jesteś pewna? Oberwanie chmury, gromy, porażenia piorunem, powalone drzewa, ogólna apokalipsa i podtopienia. A do tego, o zgrozo brak prądu :P

Chciałbym umieć jodłować

ODPOWIEDZ