UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Tytuł PROZY LIPCA
zdobyło ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee.

Serdecznie gratulujemy! :D

Słuchacie radia? Jakiego?

Świetne kawałki do posłuchania, nowe przeboje i wasze odkrycia muzyczne.
Awatar użytkownika
gong

Re: Słuchacie radia? Jakiego?

Post autor: gong » 15 czerwca 2014, 12:27

chili fm czy jakos tak..

Awatar użytkownika
Slaxl

Post autor: Slaxl » 12 lutego 2015, 18:32

Trójeczka wszędzie, w każdym radiu, w domu, aucie, pracy rodziców.
Ogólnie nie przepadam za radiem, za dużo reklam, jak będę mieć swoje auto to będę śmigać z płytami a nie radiem.

Awatar użytkownika
Bofur
Fraa
Kontaktowanie:

Post autor: Bofur » 13 lutego 2015, 11:31

Nienawidzę radia :roll:
Nie mamy w robocie radia jako takiego, w sensie oddzielnego urządzenia, więc odpalamy sobie radia internetowe. Mamy już "zaliczone" Złote Przeboje, Zetkę, Eskę Rock, Eskę, teraz lecimy z RMF. Po tygodniu słuchania jednej stacji człowieka strzela jasna k*rwica. :roll: Pięć razy dziennie ta sama piosenka... Po prostu dramat. :sigh:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gorgiasz

Post autor: Gorgiasz » 13 lutego 2015, 12:05

Nienawidzę radia
Obrazek
To miłe spotkać bratnią duszę.

Awatar użytkownika
Shady

Post autor: Shady » 14 lutego 2015, 18:47

Jak można nienawidzić radia? Lol, często puszczają jakieś głupie, denerwujące kawałki ale są też fajne. Zależy też jakie radio.

Awatar użytkownika
Bofur
Fraa
Kontaktowanie:

Post autor: Bofur » 14 lutego 2015, 19:11

MrTank pisze:Jak można nienawidzić radia? Lol, często puszczają jakieś głupie, denerwujące kawałki ale są też fajne. Zależy też jakie radio.
Oczywiście, że są fajne i mniej fajne. A wszystkie powtarzają się dwadzieścia razy dziennie i po słuchaniu jednej stacji przez jakiś tydzień rzygam już nawet tymi fajnymi kawałkami. :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 16 lutego 2015, 08:16

W sumie radia słucham tylko w aucie i jak prowadzę auto, to nie lubię za bardzo jak mi gadają nad uchem, więc potrafię kwadrans w drodze do pracy zmitrężyć na przełączaniu stacji w poszukiwaniu muzyki... Albo przełączam na CD i mam święty spokój :] Zwykle końce na RMF Classic bądź Dwójce (jedyna stacja, na której trawię jak gadają, choć nie zawsze), niekiedy Frekvence 1, rzadziej na Černá Hora, bo odbiera mi toto od przypadku do przypadku. W domu, niejako edukacyjnie, zdarza mi się od wielkiego dzwonu zapuścić sobie coś z internetu, ale tu tak bardzo randomowo wybieram stacje.
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Slaxl

Post autor: Slaxl » 17 lutego 2015, 18:20

Bofur pisze:Nienawidzę radia :roll:
Nie mamy w robocie radia jako takiego, w sensie oddzielnego urządzenia, więc odpalamy sobie radia internetowe. Mamy już "zaliczone" Złote Przeboje, Zetkę, Eskę Rock, Eskę, teraz lecimy z RMF. Po tygodniu słuchania jednej stacji człowieka strzela jasna k*rwica. :roll: Pięć razy dziennie ta sama piosenka... Po prostu dramat. :sigh:
Chyba warto jeszcze wspomnieć o 10 minutach reklam po każdej piosence. :facepalm:

Awatar użytkownika
szczepantrzeszcz

Post autor: szczepantrzeszcz » 18 lutego 2015, 22:29

W samochodzie ino CD. Radio tylko tylko w pracy i tylko RMF Classic. Mają mądry zwyczaj nadawania długich i wyczerpujących (słuchacza) bloków reklamowych, ale nie tak często, jak gdzie indziej, a pomiędzy jest wyłącznie muzyka, jak również fajnie podane info.

Awatar użytkownika
Uriel

Post autor: Uriel » 10 maja 2015, 12:32

Ja słucham różnych rozgłośni, ale zawsze przez Internet. Powiem tak, mam kilka na playliście stacji i w zależności od muzyki przełączam sobie stację na to co mi się podoba.

Awatar użytkownika
XYZ

Post autor: XYZ » 09 kwietnia 2017, 15:45

Ja lubię słuchać Radia Pie to takie internetowe radio.

ODPOWIEDZ