TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Aishowe literki ułożone w zdania

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Re: Aishowe literki ułożone w zdania

Post autor: Kanterial » 16 lipca 2019, 12:23

Motyw człowieczeńśtwa *_________* i SI *_________________________* lubię bardzo, co to za tekst? Będzie na forumie?
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 17 lipca 2019, 20:40

Był boleśnie ludzki i nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić.
Świetne zdanie, od razu mówi tonę o tekście *___*
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 17 lipca 2019, 21:36

To był logiczny wniosek, nie powinien był być żadnym zaskoczeniem. Na pewno nie powinien wycisnąć powietrza z płuc, nie powinien położyć się ciężarem na moim żołądku, nie powinien pchać się do gardła razem z przetrawionym plackiem i falą żółci. Nie powinien zaciskać moich dłoni w pięści, wbijać paznokci w skórę.
A jednak to robił.
*Nie mam własnej kultury, więc jem jogurt, aby mieć chociaż kulturę bakterii.*

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 17 lipca 2019, 21:54

Wygląda jak scena walki w slow motion :fire: . Muszę czytnąć wrzutkę tego tekstu :c[]:
https://pl.pinterest.com/xanttis/
https://www.worldanvil.com/w/silaxis-sy ... is-xanttis

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. - Mark Twain
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 18 lipca 2019, 15:17

Oooo, jak ja lubię taki styl i takie fizyczne emocje <3
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 19 lipca 2019, 18:28

OMG, Aish, jakżeś Ty w ogóle wyskoczyła z progresem, jeśli chodzi o styl *_* Widzę to tym wyraźniej, że na forum wisi parę starszych próbek Twojej twórczości i po prostu widać rozwój. Jest naprawdę, naprawdę dobrze, a tekst zapowiada się przekozacko, bardzo gęsto i intensywnie (choć to akurat u Ciebie nie nowość, u Ciebie zwykle jest gęsto i intensywnie :D). Macham pomponami, aż wiatr robię!
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 20 lipca 2019, 20:51

*dyg* kujam za miłe słowa, ale obawiam się, że po prostu do Sztambucha trafiają najlepsze kawałki XD

Spojrzałem dookoła i dotarło do mnie, że oto byliśmy grupą ludzi. Zwykłych, bezradnych ludzi postawionych przed trudnym zadaniem. Jedni z nas byli uzbrojeni, drudzy nie. Jedni mieli doświadczenie w walce, drudzy byli amatorami. Ale różnice między nami zupełnie się zatarły. Znałem ich imiona, patrzyłem na ich blade twarze. Marek miał zmarszczki pod oczami, Daria nierówne brwi, Rafał popołudniowy zarost, Stefan siwiał przy skroniach. Każde z nich miało odciski na dłoniach, pachniało potem, każde z nich było zarazem mi obce, a jednocześnie znajome. Byliśmy jednym frontem wobec całej reszty. 
Przebudowa w mojej głowie dopełniła się wraz z tą myślą. Moje życie nie mogło być już takie same. Zatem i moje myśli musiały się zmienić a wraz z nimi wypowiadane słowa. Musiałem być odważniejszy, musiałem mówić to co myślę, bo moje słowa znaczyły teraz tyle samo, co ich, tutaj i teraz w tej naszej małe bańce. 
*Nie mam własnej kultury, więc jem jogurt, aby mieć chociaż kulturę bakterii.*

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 20 lipca 2019, 21:24

https://www.youtube.com/watch?v=Ph0yhtZDWIQ

:D

Kibicuję, bardzo mi się podoba ten opis znajomych nieznajomych, te szczegóły z krzywymi brwiami i w ogóle.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 20 lipca 2019, 22:22

Fajnie wyszła ta scena :D zgrabne przedstawienie każdej postaci, na dodatek jakby na chwilę przed burzą, co wznioślej wyszło ;D
https://pl.pinterest.com/xanttis/
https://www.worldanvil.com/w/silaxis-sy ... is-xanttis

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. - Mark Twain
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Walentyn

Post autor: Walentyn » 21 lipca 2019, 20:01

Taka trochę cisza przed burzą.

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 22 lipca 2019, 09:32

Zabrzmi strasznie nieszczerze i jakbym pisała komentarz na odwał, ale dawo już nie miałam w sztambuchu takiego momentu, kiedy zapamiętujesz fajka, żeby do niego wrócić. W tym przypadku nie chodziło o wzruszenie (zwykle o to chodzi u mnie jak czytam sztambuchy) ale opisanie czegoś, jakiegoś wniosku albo prawdy, która w danym momencie (wyłącznie wtedy!) wydaje ci się jasna i oczywista i po prostu jest, ale później znika i nie umiesz oddać jej słowami.
musiałem mówić to co myślę, bo moje słowa znaczyły teraz tyle samo, co ich, tutaj i teraz w tej naszej małe bańce

^this.
przeżyłam takie coś kiedyś, to było na poważnie
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

ODPOWIEDZ