UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Zapraszamy do udziału w nowym INSTANCIE! :D

Zachęcamy też do głosowania na TEKST WRZEŚNIA!

Kompot z fusami

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Kompot z fusami

Post autor: Kruffachi » 07 kwietnia 2018, 15:27

Na bogów, którzy stwierdzają, że dawno nie było wojny, więc może jakąś zrobimy...? XD Obawiam się, że może siedzieć w krzakach i oberwać rykoszetem :D
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Krin
Kontaktowanie:

Post autor: Krin » 07 kwietnia 2018, 20:59

Chyba nigdy wcześniej nie czytałam twojego tekstu, Kompocie (a jeśli tak, to go nie pamiętam, więc na jedno wychodzi) i on jest taki... inny. Czuję się, jakbym czytała o Wolfie i Rolfie, którzy trafili do epickiego fantasy i jeszcze nie zdążyli wytrzeźwieć. Widzę go w takich mega pstrokatych barwach, które trochę walą po oczach, ale też przykuwają wzrok, bo nieczęsto się widzi takie kolorystyczne połączenia.

Wzbudziłaś ciekawość we mnie.
" Człowiek ten, którego nazywano Kruczarzem, nadszedł od północy, od Białej Równiny. I to on powiedział nam w końcu, że tę nieprzyjazną ziemię stworzyli reptilianie - po to abyśmy nie zobaczyli podtrzymującej niebo kopuły i nie dowiedzieli się, że nasza planeta jest płaska, a nie okrągła, jak twierdziło NASA."
- Marszus, "Cała prawda o Białej Równinie"

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 08 kwietnia 2018, 00:12

"Obawiam się, że może siedzieć w krzakach i oberwać rykoszetem" Jeśli będę kontynuować to sto procent dodam taką scenę XD :heart:

O Krin! Miło cię widzieć w mojej skromnej zupie. Cieszę się, że moje postaci choć trochę cię zaciekawiły, chociaż moim bogom do nekromantów daleko. :heart:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 27 września 2018, 23:32

Złego złe początki.

Cały świat wydawał się krzyczeć - Nie idź do Domu Weselnego Mirello! Upiornie zimne podmuchy wiatru wzdymały krótki, cynobrowy płaszcz dziewczyny, szarpały włosy i skowyczały dziko w uszach nie pozwalając zebrać myśli, a przede wszystkim odwagi na postawienie pierwszego kroku w kierunku jej własnego przeznaczenia. Wpatrzona w bijącą z wnętrza łunę i snujący się w górę schodów dym poprawiła pasek styranej lutni. Z sakiewki przytroczonej do biodra nabrała garść słonych migdałów i wepchnęła całą zawartość pięści w usta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 27 września 2018, 23:37

:la: :la: :la: :la: :la: :la:

Jeżyku, jaki klimat na początku <3 Zobaczyłam to jak kadry dobrego artystycznie, stylizowanego komiksu. Czuję w kościach, że będę się wzruszać i że będę im kibicować. Szalenie się cieszę, że masz z tego radość WRESZCIE <3

Skrót do Regulaminu

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 27 września 2018, 23:45

*___*
:fire: :la: :fire:
:c[]: !

:okok: :D
"Wszyscy muszą być podobni jeden do drugiego. Każdy człowiek wizerunkiem innego człowieka. Wtedy wszyscy są szczęśliwi, bo nie ma gór, by się przed nimi zginać ze strachu i porównywać się z nimi" ~ 451 stopni Fahrenheita, Ray Bradbury

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 28 września 2018, 14:18

*____*

Mogę tylko wzmocnić to, co napisała Kruff - to się totalnie czyta jak komiks, kierujesz uwagę na małe elementy na początku, do tych kluczowych pod koniec. Wyszło bardzo, bardzo, bardzo dobrze.
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 29 września 2018, 22:14

- Wybieram ostatni kubek od prawej.
Ta decyzja oszołomiła Mistrza Abrama.
- Jesteś pewna?
- Tak. Mówiłeś, że pod ostatnim jest najgorsza kostka. Nie ufam ci i widzę, że nie chcesz żebym odsłoniła ten właśnie kubek, bo wbrew temu co mówisz, znajduje się pod nim najcenniejsza nagroda. Tak myślę.
- Mylisz się. Nie chcę żebyś odkryła ten kubek, bo wtedy musiałby obciąć ci dłoń, zgodnie z tym, co ustaliliśmy. A tak szczerze mówiąc, nie mam na to dziś wcale ochoty. Właściwie to jestem pewien, że nigdy nie miałbym na to ochoty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 29 września 2018, 22:19

Uroczy sposób na wyznanie sympatii :D Czuć to teleturniejowe napięcie, tę hazardową rozkminę <3 Ale też dajesz znać, o jak wysoką stawkę gra się toczy. Tak bardzo się nie mogę doczekać, ale chyba już to pisałam XD Będę się powtarzać XD

Skrót do Regulaminu

ODPOWIEDZ