UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!


Zapraszamy do udziału w nowym INSTANCIE! :D

Zachęcamy też do głosowania na TEKST WRZEŚNIA!

Forumowe konkursy - ściągawka

Wszystko, co potrzebne nowym albo zagubionym użytkownikom.
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Posty: 1831
Rejestracja: 05 grudnia 2013, 21:42
Lokalizacja: Drugie Lewo
Kontaktowanie:

Forumowe konkursy - ściągawka

Post autor: Kruffachi » 09 lipca 2015, 18:23

Forum Literka.info organizuje dla swoich użytkowników dwa cykliczne konkursy - oba o dobrą zabawę, pietruszkę i kolor nicka.

Instanty

Pierwszym z nich są tak zwane Instanty. Polegają one na pisaniu tekstów na zadany przez Administrację temat. Zabawa jest nieregularna, kolejne edycje ogłaszane są w dziale Konkursy - dopisek "instant" w temacie. Za każdym razem przypominane są zasady oraz wyjaśniane ich ewentualne modyfikacje. Użytkownicy mają określony czas na wysłanie tekstów na pw konta technicznego (Milan), a następnie pojawia się ankieta, w której głos oddać może każdy zarejestrowany. Teksty zamieszczane są anonimowo, ale wszystko jest zabawą, więc za ewentualne przyznanie się do autorstwa nie grożą żadne konsekwencje ;) Głównym celem Instantów jest sprawdzenie się, rozwijanie kreatywnego myślenia i ćwiczenie umiejętności pisania krótkich form.

Chałwa Chwały

Chałwa Chwały to bardziej plebiscyt niż konkurs. Co dwa miesiące wybieramy jeden tekst prozatorski i jeden poetycki spośród utworów publikowanych na forum. Jest to forma wyróżnienia najlepszych autorów i ich twórczości. Zgłaszać kandydatury można w dowolnej chwili - każdemu użytkownikowi przysługuje pięć głosów na prozę i pięć głosów na poezję w danej edycji. Nie ma znaczenia, kiedy dany tekst się pojawił, z plebiscytu wyłączone są jedynie utwory przeniesione do archiwum.
Chałwa Chwały ma swój Regulamin, a listę dotychczasowych laureatów znaleźć można tutaj.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Zablokowany