UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Tytuł Tekstu Września otrzymało "Jak [nie] zostać bohaterem" - GRATULUJEMY! :D

chrum, chrum

Awatar użytkownika
gantzerek
Kontaktowanie:

Re: chrum, chrum

Post autor: gantzerek » 27 października 2015, 19:37

Siemomysła pisze:Ogromnie mi się podoba! Jest świetny i te detale! *___*
Absolutnie wspaniały!
ojej, dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba :pas:
"Life is not a problem to be solved, nor a question to be answered, life is a mystery to be experienced." - Alan Watts
Moje wypociny:

Awatar użytkownika
movarren

Post autor: movarren » 28 października 2015, 13:19

O kurza twarzyczka. Niektóre naprawdę fajne. Na tyle, że można by do jako elementy gry planszowej brać. Szczególnie podoba mi się twarz:

Obrazek

MOORE!

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 28 października 2015, 18:20

Gantz, ten jeden taki jest świetny *-*
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
el Bandita
Kontaktowanie:

Post autor: el Bandita » 04 listopada 2015, 22:41

Jaki talent *.* Jestem pod ogromnym wrażeniem. I prawdę mówiąc, to chyba nic więcej nie muszę dodawać. Brawo, gratulacje.

Awatar użytkownika
gantzerek
Kontaktowanie:

Post autor: gantzerek » 19 listopada 2015, 20:47

Wow, dziękuję, bardzo mnie cieszy, że Wam się podobają obrazki, póki co :zaslonka:
Tak w ogóle to
Obrazek
Zainspirowane krakowskim smogiem ;)
"Life is not a problem to be solved, nor a question to be answered, life is a mystery to be experienced." - Alan Watts
Moje wypociny:

Awatar użytkownika
gantzerek
Kontaktowanie:

Post autor: gantzerek » 20 września 2016, 12:47

Joł, dawno nic tu nie wrzucałem
Obrazek
Taki koleżka narysowany w ramach Secret Santa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
To na kolejne Secret Satan (Letnie wydanie Secret Santa).

:3
Moje wypociny:

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 20 września 2016, 12:54

Drugie mi się bardzo podoba.
Wciąż widzę tę gantzerską kreskę, to jest mega fajne.
Ale i tak mało, mało mi D:
یکی بود و یكی نبود كل شي له بدايه ونهايه

Awatar użytkownika
gantzerek
Kontaktowanie:

Post autor: gantzerek » 20 października 2018, 14:07

Tak sobie pomyślałem, że powrzucam kilka prac, które popełniłem w ciągu ostatnich paru lat mojej nieobecności na Literce. Postaram się też do każdego obrazka dorzucić parę słów kontekstu (jeśli takowy istnieje), żeby nie było to tylko hurtową wrzutką :) Generalnie te prace pochodzą z trudnego okresu w moim życiu, kiedy malowanie/rysowanie było formą terapii i sprawiało na moment, że czułem, że faktycznie żyję. Prace NSFW i golasów wrzucam w spoilery.
Będzie mi niezmiernie miło, jak oglądający, którym spodobają się obrazki, skreślą parę słów komentarza :)

Obrazek
Secret Satan 2016
Dla Salvy nie ma w okresie świąteczno-noworocznym lepszej rzeczy do zrobienia, niż wykręcenie na golasa kilku porządnych aniołków na śniegu; no, może poza późniejszym rozmrażaniem się przy kominku w oczekiwaniu na kubek ciepłej herbaty.
Praca, którą wydziergałem w ramach eventu Secret Santa na oekaki.pl, gdzie przypadło mi narysować OC'kę należącą do Lilami, Salvę, utopiłem w to masę czasu, przez co spóźniłem się prawie 2 tygodnie :bag: ale na otarcie łez przygotowałem wersję bonusową [18+] , którą umieściłem w spoilerze poniżej;)
► Pokaż Spoiler

► Pokaż Spoiler
Holding hands with the Other
Praca którą inicjalnie zacząłem, bo pomyślałem, że fajnie będzie zrobić miszmasz dwóch wcześniej nasmarowanych, bezimiennych postaci - potem w trakcie zmienił mi się trochę kontekst. Postać po lewej, Phoebe, jest tym Innym i ma utożsamiać tę kosmiczną Świadomość, odzwierciedlenie twojego drugiego podświadomego "ja", rzeczywistość, której nie jesteś w stanie doświadczyć zmysłowo, Obecność, którą czujesz w transcendentnych stanach świadomości.

Imię "Phoebe" zaczerpnąłem z książki Jacka Dukaja "Perfekcyjna Niedoskonałość", gdzie takim terminem określało się "post-human beings", istoty postludzkie, następny duży szczebel na drabinie ewolucji człowieka.

Obrazek

Photostudy chomika europejskiego - ciężko tu dodać coś więcej :p

Obrazek

Photostudy lawy

► Pokaż Spoiler
Fan art postaci Peacekeeper z gry For Honor - zawsze chciałem ją namalować i zabierałem się za to parę razy, ale zrobiłem to dopiero za trzecim podejściem :P

Resztę rzeczy z tego okresu w dużej mierze stanowią nieskończone bazgroły i parę małych rzeczy, ale nie mam ich nigdzie wrzuconych, więc będę je musiał dopiero przejrzeć.
Moje wypociny:

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 20 października 2018, 15:28

Jako że sama dłubię dopiero drugą w życiu pracę w digitalu, mogę jedynie patrzeć z podziwem dla skilli. Najmniej podobają mi się te pierwsze dwie prace, bo coś tam się porobiło z perspektywą i ułożeniem ciała, kolorystyka też nie całkiem moja, ale dziewczyna ma fantastyczny wyraz twarzy :) Jest w niej coś dziewczęcego właśnie, lubię.

Świadomość i Obecność to mój faworyt - podoba mi się tam wszystko. I kompozycja, i postaci, i ograniczona paleta barw, i wiele ciekawych szczegółów (jestem fanką "gwiezdnych nóg" i krocza Phoebe, wspaniale Ci wyszły splecione dłonie). Nie mam niczego do napisania poza tym, że super.

Studium fotografii w obu wydaniach bardzo ładne, widać jakąś taką swobodę w kładzeniu plam i szerokich pociągnięciach u Ciebie.

Jeśli chodzi o Peacekeeper, to właściwie mój przyczep dotyczyłby totalnie bezsensownej zbroi, ale podejrzewam, że to taki setting, taka postać, więc się nie czepiam. Poza tym model bardzo udany, kolorystyka też, chociaż chyba wolałabym bez tej "mgły", z wyraźniejszym kontrastem i głębią, z jakimś kolorystycznym przełamaniem.

Tyleż, super jest, chętnie zobaczę więcej :D
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
gantzerek
Kontaktowanie:

Post autor: gantzerek » 20 października 2018, 23:47

Kruffachi pisze:
20 października 2018, 15:28
Jako że sama dłubię dopiero drugą w życiu pracę w digitalu, mogę jedynie patrzeć z podziwem dla skilli. Najmniej podobają mi się te pierwsze dwie prace, bo coś tam się porobiło z perspektywą i ułożeniem ciała, kolorystyka też nie całkiem moja, ale dziewczyna ma fantastyczny wyraz twarzy :) Jest w niej coś dziewczęcego właśnie, lubię.

Świadomość i Obecność to mój faworyt - podoba mi się tam wszystko. I kompozycja, i postaci, i ograniczona paleta barw, i wiele ciekawych szczegółów (jestem fanką "gwiezdnych nóg" i krocza Phoebe, wspaniale Ci wyszły splecione dłonie). Nie mam niczego do napisania poza tym, że super.

Studium fotografii w obu wydaniach bardzo ładne, widać jakąś taką swobodę w kładzeniu plam i szerokich pociągnięciach u Ciebie.

Jeśli chodzi o Peacekeeper, to właściwie mój przyczep dotyczyłby totalnie bezsensownej zbroi, ale podejrzewam, że to taki setting, taka postać, więc się nie czepiam. Poza tym model bardzo udany, kolorystyka też, chociaż chyba wolałabym bez tej "mgły", z wyraźniejszym kontrastem i głębią, z jakimś kolorystycznym przełamaniem.

Tyleż, super jest, chętnie zobaczę więcej :D
Wow! Dzięki za wyczerpujący komentarz, bardzo mi miło, cieszę się, że tak Ci się spodobały moje prace :)

co do pierwszej (pierwszych dwóch), to prawda, pokiełbasiłem trochę perspektywę, ale jak się pokapowałem to za bardzo już w to zabrnąłem, żeby móc to łatwo odkręcić no i takie zostało :bag:

Zbroja Peacekeeperki jaka jest, każdy widzi, jako że oryginalna postać, jak i reszta bohaterów w grze ma zasłonięte twarze, postanowiłem pobawić się konwencją "obnażona, ale wciąż anonimowa" :P Możliwe, że to całe zamglenie i niski kontrast poniekąd też stąd wynika.

Przeglądnąłem Twoje prace z Obory, i też mi się bardzo podobają, bardzo fajnie masz opanowane farby i tusz :fire: No i wiem, że startowanie z digitalem nie jest jednak proste, trochę się tego człowiek uczy od nowa, zwłaszcza jak twój tablet nie jest zintegrowany z ekranem, to musisz opanować inną niż zazwyczaj koordynację ręka-oko, no i całą resztę :)
Moje wypociny:

Awatar użytkownika
gantzerek
Kontaktowanie:

Post autor: gantzerek » 21 października 2018, 02:37

Tak w ogóle to pod koniec 2017 roku zacząłem challenge na wyrobienie sobie dyscypliny, a mianowicie rysowanie przynajmniej godzinę dziennie, codziennie, niezależnie od okoliczności. O ile nieraz zdarzyło mi się siedzieć krócej, niż godzinę, o tyle każdego dnia coś nasmarowałem. Udało mi się ten challenge utrzymać około 135 dni, a po 100 dniach postanowiłem zrobić małe podsumowanie tego, co przez ten czas nasmarowałem i zmontowałem to w formie kolażu do przewijania.

Myślałem, że uda mi się to zmieścić w jednym pliku, ale przy okazji odkryłem, że maksymalna wysokość pliku PNG, który jestem w stanie wyrenderować, to 30 000 px, więc musiałem kolaż podzielić na 2 części :P

NSFW
1 z 2
2 z 2

Miałem zamiar wrzucić to jutro, ale Kompociałka mnie pociągnęła za język i wrzuciłem na sb, więc równie dobrze mogę i tutaj. Miłego oglądania :)
Moje wypociny:

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 21 października 2018, 20:28

Strasznie mi się podobają Twoje prace i przychylam się do tego, co wszyscy mówią, widać progress w porównaniu z wcześniejszymi pracami, i chyba się nie pomylę, jeśli napiszę, że widać też, że musiałeś pracować nad anatomią.
Masz bardzo fajne pomysły, klimat emanuje z tych prac, co zawsze na plus, nie są "sterylne", nie wiem czy zrozumiale to określiłam, ale chodzi o to, że coś się czuje, jak się na nie patrzy.

A chomiczek - miodzio <3
*Nie mam własnej kultury, więc jem jogurt, aby mieć chociaż kulturę bakterii.*

ODPOWIEDZ