UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Zachęcamy do głosowania na TEKST WRZEŚNIA oraz w INSTANCIE

jak dodać obrazki

Awatar użytkownika
kaRika

jak dodać obrazki

Post autor: kaRika » 06 września 2017, 10:56

Dobra mam pytanie. chciałabym zilustrować powieść obrazkami ściagniętymi z neta - . Czy można dodać obrazki do powieści ? Obrazki z dysku twardego...
A czy przejdzie cos takiego ( wiem ze głupie pytanie !!). Otóż bohaterką jest Indianka, 17-latka. Historia dzieje się współcześnie. Potomkini w prostej linii wojowników indiańskich, córka wodza Apaczów, jej praprapradziadek wałczył w Usa w 19-tym wieku z białymi. Otóż dziewczyna dostaje w spadku potężne ziemie - praktycznie ćwierć Wschodniego Wybrzeża, trochu pustyni lasów i gór - jakieś 20 tys ha. Dla Niej to jej miejsce na ziemi , dla białych - zysk. Ogromna korupcja, itd itd . faktem jest że ma tam powstać autostrada , miasto itd. A bohaterka ma się przenieść do rezerwatu. Najpierw zaczyna sie legalna walka Bohaterki a gdy to nie skutkuje - maluje barwy wojenne i wypowiada Białym wojnę... z indianami z rezerwatu i z zaledwie kilkoma przyjaciółmi ( ( reszta stwierdziła że jest bohaterka jest chora). Jak Można zatem dodać obrazki z dysku ?

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Re: jak dodać obrazki

Post autor: Kompot » 13 września 2017, 10:31

Witaj. Z tego co wiem, to wystarczy w trakcie wstawiania tekstu wejść w pełny edytor (o ile nie dzieje się to automatycznie). Na górnej belce jest ikona, która pozwoli ci wstawić obrazek. Niestety będziesz potrzebowała linku, więc albo zamieścisz obrazki z dysku na jakimś portalu do uploadu, albo znajdziesz oryginalne linki do tych obrazków.
Obrazek

ODPOWIEDZ