UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMU Z LOGOWANIEM NALEŻY WYCZYŚCIĆ CIASTECZKA WITRYNY!

Tytuł PROZY LIPCA
zdobyło ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee.

Serdecznie gratulujemy! :D

Kilka informacji o tym dziale forum

Rysunki, malunki, zdjęcia i wszelka inna twórczość nieliteracka, którą chcielibyście się podzielić.

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Kilka informacji o tym dziale forum

Post autor: pierdoła saska » 23 sierpnia 2012, 09:07

Dział powstał z podziału jednego zbiorczego tematu, w którym prezentowaliśmy naszą twórczość nieliteracką. Temat był fajny, ale rozrósł się na tyle, że trudno było obserwować czyjeś postępy i wyszukiwać starsze prace. Powstał zatem dział.
Niektóre tematy są momentami nieskładne, bowiem zdarzało się, że post zawierał komentarze do prac kilku osób, a przy podziale tematu dana wiadomość mogła zostać przydzielona tylko do jednego. Przy okazji zdarzyło się, że te czy owe osoby pokasowały swoje posty i przy dzieleniu tematu zbiorczego zdążyłam zauważyć, że chwilami nie sposób odgadnąć o czym była rozmowa. Na to, to choćbym nie wiem jak chciała, nic poradzić nie mogę.

Teraz zasada jest prosta: jedna osoba - jeden wątek

Nazwy tematów są nazwami ich autorów, ale nie jest to wymogiem. Nazywajcie je sobie jak chcecie (to kieruję zarówno do osób zakładających sobie nowe watki, jak i tych, którym dostał się wątek z przydziału - wyedytujcie sobie nazwę :) ), byle w granicach tego, co regulamin forum dopuszcza :)

I to by było na tyle.
../Marša
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

ODPOWIEDZ