TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Aishowe literki ułożone w zdania

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Aishowe literki ułożone w zdania

Post autor: Kruffachi » 25 stycznia 2019, 19:40

OK, OK, wiesz, że Derek nie jest moim ulubionym bohaterem, ale w tym wydaniu i tej interpretacji <3 <3 <3 <3 <3 <3
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 26 stycznia 2019, 11:04

<3

Fragment z dziś:
He knew how to pretend really well, he did not have to act like someone drunk on unexpected power, that part was real, but the listening to, the obedience, the following, it was all make-believe. He followed as long as the goal, as the action was something he could benefit from too. 

Is stared to become real, once Stiles entered the picture as something more than annoyance, as Scott's little human friend. Stiles took one look at him, and saw that beneath the abused boy and the aggressive wolf pup, he was more. He was strong, he was forged in the cold, in the dark, beaten into shape with his father's fists, he did not need to be treated with kid's gloves. If anything, others needed protecting from his sharp and jagged edges.
*Nie mam własnej kultury, więc jem jogurt, aby mieć chociaż kulturę bakterii.*

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 26 stycznia 2019, 14:50

a ja nie w temacie :bag: czyżby zaczęte nano?

podziwiam ten angielski milion *___*
beaten into shape with his father's fists
świetne
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 27 stycznia 2019, 13:22

Ja też podziwiam ten angielski w opór, totalnie :D lubię sobie to czytać na głos, czuję się wtedy jak narrator w jakiejś grze :3
https://pl.pinterest.com/xanttis/
https://www.worldanvil.com/w/silaxis-sy ... is-xanttis

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. - Mark Twain
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 28 stycznia 2019, 16:23

Oooch, jak mi się ten kawałek podoba :D W ogóle świetnie grasz w tym tekście metaforami, uruchamiasz wszystkie zmysły (co nie jest u Ciebie nowością przecież) i to mocno działa :3
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 30 stycznia 2019, 11:58

Potwierdzam, działa mocno *__*
Oraz: niech ktoś przytuli tego chłopca :(
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 06 lipca 2019, 15:00

W końcu wygrał rozsądek i zmysł powonienia. Powietrze śmierdziało, moczem, martwymi ciałami, potem. Wyciskało łzy, skręcało jelita. Musieliśmy stąd wyjść, jak najszybciej, zaciągnąć się świeżym, czystym powietrzem. Strażniczka skinęła głową, kiedy zapytałem ją o pozwolenie. Nie byliśmy równi, to ona decydowała o naszym czasie, o naszym życiu. 
Chciałem wiedzieć więcej. Na zewnątrz wziąłem oddech, napełniając płuca powietrzem. Nadal śmierdziałem moczem, nie mogłem tego zmienić bez prysznica, ale mimo to poczułem się lepiej. 
- Zauważyłam je przypadkiem. 
Nie zarejestrowałem od razu, że to ona się odezwała. Odwróciłem się i spojrzałem na nią, ale ona nie patrzyła na żadne z nas. Jej blada twarz była pozbawiona emocji, jakby nie była człowiekiem. Może nie była, może była jedną z tych SI, którą ludziom udało się przeprogramować na naszą stronę. Ale od razu przypomniałem sobie o jej histerii, o jej lęku tam, w kącie tej sali, do której nigdy nie chciałem wracać. I wiedziałem, że jest człowiekiem, tylko mniej ludzkim ode mnie.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 08 lipca 2019, 17:45

Gdyby spojrzenia były równie skuteczne jak kule, Aśka pewnie padłaby martwa, jak stała. Ale w tym nierównym starciu sił, to ona okazała się silniejsza. Położyłem jej dłoń na ramieniu, sam nie wiedząc czy w geście wsparcia czy w próbie uspokojenia. Wiedziałem, że już nie ustąpi, pod palcami wyczuwałem napięte mięśnie. Cała była spięta niczym drapieżnik gotowy rzucić się na ofiarę. Nawet chociaż ofiara była lepiej wyszkolona i uzbrojona. Strażniczka chyba wyczuła, że Aśka nie odpuści, a może i do niej dotarło, jak bardzo daleko byliśmy od normalności. 

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 08 lipca 2019, 21:28

Łołoło, to brzmi jak coś, co chcę przeczytać :fire: i to bardzo. Krótkie zajawki, ale mi się podoba, czekam na więcej. SI, strażniczka, akcja? Dawaj!

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 13 lipca 2019, 13:03

Nawet nie wiesz, jak kibicuję temu tekstowi *___* *C*
Bardzo mi się podoba, jak opisujesz emocje bez nazywania emocji, instant napięcie.
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 14 lipca 2019, 20:07

*dyg*

Dziwnie było mieć imię, które można było dopasować do twarzy strażnika, a tych też nie oglądaliśmy często. To sprawiło, że Marek stał się człowiekiem. Część strachu przed nim uciekła bezpowrotnie. Ona wciąż mnie przerażała, miała zimne, wykalkulowane spojrzenie, poważny wyraz twarzy, była bezimienna. Wciąż była strażniczką. Ale on, on miał partnerkę, czyli życie poza swoją rolą, miał imię, miał twarz, z której spoglądały na nas łagodne brązowe oczy. Był boleśnie ludzki i nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić. 

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 14 lipca 2019, 21:44

Dwoje strażników, kimkolwiek są i cokolwiek robią, w dużym kontraście. I ma ten kontrast źródło w przeszłości, jak dobrze rozumiem. Ciekawe :3

ODPOWIEDZ