TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Będąc grafomanem

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Będąc grafomanem

Post autor: Kruffachi » 10 listopada 2019, 21:22

Tak, to prawda, Vikram jest bucem nawet, kiedy rozmawia z bogami XD Ma szczęście, że nie skończył z odgryzioną głową czy coś.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 11 listopada 2019, 14:52

Vikram <3 jego rozmowa z Gauhar mnie rozbroiła, myślałam, że to będzie postać o zupełnie przeciwnym charakterze XD (a może będzie po nawróceniu O_______O)
uwielbiam całym sercem tę wyniosłość i pychę XD
I ROZMOWA Z BOGIEM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nie wiem, czy się śmiać czy płakać, chyba najodpowiedniejszy będzie: :facepalm:
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"...ostatecznie ugiął się pod naporem argumentów, które zawierały między innymi ogarniętego żądzą władzy Niemca żywo zainteresowanego produkcją armii cyborgów..."

Awatar użytkownika
Kimchee
Kontaktowanie:

Post autor: Kimchee » 13 listopada 2019, 19:39

Bo jakoś Aruna było mało:
Rakesh stał oparty o mur, sam z dala od wszystkich, jakby tak mu najbardziej odpowiadało. Patrząc na wysoką, deprymująca postać Radźślina.
Arun zawahał się, ale przedstawiciel księżycowego plemienia był chyba jego jedyną nadzieją.Podszedł do mężczyzny wolnym krokiem. Zanim zdążył otworzyć usta i podziękować za pomoc w szukaniu Vikrama, wojownik zwrócił ku niemu wciąż egzotyczne dla młodego księcia oblicze. Jego wzrok był nieodgadniony. Prawdę mówiąc, Arun nie miał pojęcia, czy Radźślin w ogóle czuje do niego sympatię, a tym bardziej czy zgodzi się spełnić jego prośbę. Wiedział tylko, ze sam ufa jego umiejętnościom.
- Chciałbym cię prosić, żebyś wrócił ze mną do dżungli i pomógł mi znaleźć mojego brata – wypalił jednym tchem.
Rakesh przez chwilę patrzył na niego w milczeniu. Arun nie ryzykował tylko, ze Radźślin roześmieje mu się w twarz, ponieważ nigdy nie widział, żeby Rakesh chociażby się uśmiechał.
- Proszę – dodał Arun. – Ja nie wierzę, że mój brat nie żyje. Nie mogę zawieść ojcu rzeczy, które przynieśliście i powiedzieć, ze to wszystko co…
Przy ostatnich słowach załamał mu się głos.
To ze zaraz potem wstrzymał oddech, zorientował się, dopiero, gdy Radźślin udzielił mu odpowiedzi:
- Bądź gotowy jutro o świcie – powiedział.

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 15 listopada 2019, 22:56

T~~~~~~~~~~T JAK DOBRZE, ŻE WIEM, ŻE VIKRAM ŻYJE
Bądź gotowy jutro o świcie
<3 *rozpływ*
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"...ostatecznie ugiął się pod naporem argumentów, które zawierały między innymi ogarniętego żądzą władzy Niemca żywo zainteresowanego produkcją armii cyborgów..."

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 16 listopada 2019, 10:51

Wiedziałam, że słusznie pałam do Aruna sympatią <3 wyczuwam w nim potencjałna wzrusze
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

ODPOWIEDZ