Wybieramy PROZĘ LIPCA!
Czas na oddanie głosu do 17 VIII - ankieta dostępna w TEMACIE

Hakuzowy, szalony blog.

My w Sieci, wy w Sieci, czyli dział do zaprezentowania światu swojej strony.
Regulamin co i jak wisi w środku.
Awatar użytkownika
hakuz
Kontaktowanie:

Hakuzowy, szalony blog.

Post autor: hakuz » 22 marca 2013, 23:04

Hakuz.Blog :bag: - czyli Hakuz prywatnie, jak mu się nudzi i ma potrzebę wylania z siebie wszystkich swoich szalonych myśli i rozkmin :facepalm: . Jeśli ktoś ma ochotę, zachęcam do zaglądania. Jeśli ktoś chce się wymienić linkiem, wystarczy zawiadomić :D.
...

Awatar użytkownika
czarownica

Re: Hakuzowy, szalony blog.

Post autor: czarownica » 25 marca 2013, 19:48

No, to może ja, Hakuzie. Choć zatrzegam, że nie dorastam do Twego poziomu. Ostatnio mam jednak silne "parcie"(beznadziejne określenie, ale tak właśnie czuję) na kontakty międzyludzkie. Całymi dniami siedzę sama w domu. Trochę piszę, trochę na Literce, trochę też czytam. Czuję jednak, że to dla mnie za mało. Gdy byłam zdrowa i pracowałam, to miałam mnóstwo kolegów i znajomych. Teraz rzadko nawet ktoś zadzwoni. Nie żalę się, broń Boże, ale taka alienacja daje w dupę. Ostatnio to nawet pisanie nie budzi już we mnie takiego entuzjazmu, jak kiedyś. Odczuwam silną skłonność do wymiany myśli. Kurka, tak to wzniośle brzmi, a ja przecież jestem tylko prosta, wiejska baba. Moje wynurzenia z pewnością wydadzą Ci się nudne, ale to tylko tytułem wstępu i nie zamierzam tak biadolić cały czas. Zresztą nawet nie wiem, co miałabym tu napisać. Lubię młodych i ciekawi mnie ich spojrzenie na świat, a Ty, do tych interesujących mnie, właśnie się zaliczasz. Dlatego rzuć jakiś temat, może mnie nie przerośnie.
Jak zawsze, pozdrawiam Cię serdecznie. :heart:

Awatar użytkownika
hakuz
Kontaktowanie:

Post autor: hakuz » 07 czerwca 2014, 16:59

W Drodze Do // On The Way To to polsko-angielski blog poświęcony podróżowaniu. Razem z Mężem zajmujemy się relacjonowaniem naszych przygód, a już niedługo pojawi się i videoblog z naszej tegorocznej wycieczki do Tajlandii. Zapraszam do polubienia na Fejsie i regularnego zaglądania.
...

Awatar użytkownika
hakuz
Kontaktowanie:

Post autor: hakuz » 10 sierpnia 2014, 12:55

Do bloga "W drodze do" doszedł już (albo raczej wreszcie - bo już od pół roku zapowiadany) kanał YouTube, na którym wszyscy chętni mogą obejrzeć videorelację z naszej wyprawy do Tajlandii. Zachęcam do obejrzenia naszego vloga ze świętowania tajskiego nowego roku. Więcej filmów już niedługo! :)

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=aAUvvmDY0R4[/BBvideo]
...

ODPOWIEDZ