Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Cicada 3301

Forumowy przybytek tematów różnych i z żadnym innym działem niezwiązanych.
Awatar użytkownika
Shady

Cicada 3301

Post autor: Shady » 18 października 2015, 17:24

Obrazek

Co sądzicie o tej tajemniczej organizacji? Bardzo interesuję się tym.

Pierwszy raz dali o sobie znać na początek 2012 roku na 4chanie. Umieścili wtedy taką wiadomość tam:
'' Witajcie. Szukamy wysoce inteligentnych indywidualności. Aby ich znaleźć, stworzyliśmy specjalny test. W tym obrazie została ukryta wiadomość. Znajdź ją, a trafisz na drogę, która w końcu skieruje cię do nas. Nie możemy się doczekać spotkania z tymi kilkoma, którzy przebędą całą tę drogę. Powodzenia.''

A to jest ich strona: https://cicada3301.org

Cicadianism jest technomistycyzmem. Ta filozofia nie jest ani religią, ani nauką, ale mieszanka duchowości, technologii, nauki i mistycyzmu.

Mimo że mało o nich wiadomo, coś mnie przyciąga do Cykady, więc przysięgam na Boga że zrobię wszystko aby wspomóc w jakikolwiek sposób tę organizację, myślę że mają dobre intencje. A słyszałem że pomoc jest im potrzebna, trzeba tylko się dowiedzieć jakiej pomocy chcą i jak im udzielić.

Awatar użytkownika
Rufurs

Re: Cicada 3301

Post autor: Rufurs » 04 października 2016, 11:17

za dużo w tym tajemnicy, dziwne to wszystko się wydaje ;) i raczej żeby im pomóc musiałabyś do nich dołączyć, a z tego co piszesz do prostych rzeczy to nie należy ;)

ODPOWIEDZ