Drodzy Literkowicze!

Trwa głosowanie na PROZĘ MAJA! Zapraszamy do udziału w ankiecie.

Skąd wziął się Twój nick?

Forumowy przybytek tematów różnych i z żadnym innym działem niezwiązanych.
Awatar użytkownika
Thyrox
Kontaktowanie:

RE: Skąd wziął się Twój nick?

Post autor: Thyrox » 30 sierpnia 2011, 00:52

Historia mojego nicku jest długa i ciekawa: Chciałem wymyślić oryginalny i epicki nick do gry World of Warckraft czy innego mmorpg'a z głoską ' th ' i literami ' r ', ' x ' ewentualnie jeszcze ' v ' wyszło coś co brzmi Thyrox bez ' v ' i tak zostało tyle, że w tej grze, w której chciałem go zastosować był on zajęty, zdenerwowałem się trochę, bo jak to jest możliwe aby ktoś używał wymyślony przeze mnie nick, a miało go ponad 60 osób. Kiedyś nudziło mi się i sprawdziłem czy istnieje coś o tej nazwie i wyskoczył mi jakieś lekarstwo euthyrox, które można nazywać thyrox. Nie rozumiem ludzi, jak można przenieść się w przyszłość ukraść nick i cofnąć się aby użyć do nazwy jakiegoś głupiego lekarstwa, a później dawać ludziom do tworzenia nazw postaci w grach. Dobra może jednak historia niezbyt długa i ciekawa to jest.
'
Żyjąc sam, żyję dla siebie

Awatar użytkownika
Jaskier

Post autor: Jaskier » 30 września 2011, 12:36

ja tez jestem wredny i złośliwy ale nie stąd wziął się nick;) Po przeczytaniu Wiedźmina i oglądnięciu serialu, stwierdziłem, że tak samo bujam w obłokach i tak samo potrafie trzy razy dziennie pisać wiersze jak Jaskier. teraz to do mej Kochanej. więc stwierdziłem , ze właściwie jestem prawie jak jaskier ( tez uciekam przed wrogami;) ). Stąd nick. Właściwie powinienem być pandą, bo taki mam pseudonim artystyczny, ale został Jaskier.

Awatar użytkownika
xomkax

Post autor: xomkax » 22 października 2011, 23:26

Mój nick? Oj, od imienia powstał. A że ulubioną moją literką jest "M" to jest Omka, a nie Olka. To takie bardziej... fajne. Kiedyś podawałam wersję, że od imienia Maciek, ale uznałam, że ta jest bardziej poprawna. Z owym Maćkiem już się nawet do siebie nie odzywamy...
Thyrox pisze: Kiedyś nudziło mi się i sprawdziłem czy istnieje coś o tej nazwie i wyskoczył mi jakieś lekarstwo euthyrox, które można nazywać thyrox.
Ja biorę Euthyrox. To lek na tarczycę, a dokładniej na niedoczynność tarczycy. Moja jest wielkości 2-3 letniego dziecka, a lat mam 15, więc ten tego... chyba mi ten lek jest potrzebny. xD

Awatar użytkownika
Thyrox
Kontaktowanie:

Post autor: Thyrox » 23 października 2011, 00:08

Dużo razy spotkałem się z sytuacją kiedy znajduję coś takiego samego do tego co ja sam stworzyłem. Czytałem, że jest taka choroba, kiedy jest się przekonanym, że się coś stworzyło samemu, a tak naprawdę w podświadomości jest to ukryte co kiedyś się widziało. Ale raczej nie mam tej choroby - tylko zbieg okoliczności, dużo zbiegów okoliczności.
Żyjąc sam, żyję dla siebie

Awatar użytkownika
Czepsson

Post autor: Czepsson » 26 października 2011, 22:04

Trochę dla nabicia postów, a trochę dla przedstawienia swojej postaci na tym forumku:P Czepsson - ksywa nadana mi w wieku 10 lat dzięki dwóm rzeczom. Pierwsza - "czep się tramwaja", jestem czepialski i maruda;] druga - Czepsson od nazwiska mojej babci, czyli Szczepanik. Był Szczepson, zostało Czepson, ja dodałem drugie "s", żeby być jedynym i niepodrabialnym, no i tak to się już niesie jedenasty rok po świecie:)

Awatar użytkownika
Zegarek

Post autor: Zegarek » 26 października 2011, 23:29

Wojownik gnom z gry World of Warcraft - prosta geneza mojego nicku. A skąd się wziął? Po prostu sprawdziłem, która godzina i oto narodził się "Zegarek".
BTW Dwadolary to była moja paladynka i ten mały skurczykot mi ukradł imię :D

Awatar użytkownika
MLawler

Post autor: MLawler » 08 listopada 2011, 19:10

MLawler - M - pierwsza litera imienia artystycznego (Maghnus), Lawler - nazwisko artystyczne. Podobają mi się imiona celtyckie :P

Awatar użytkownika
Beza

Post autor: Beza » 11 listopada 2011, 20:27

Otóż, przewijałam się przez bardzo dużą ilość PBFów w serwisie mojeforum, więc postanowiłam używać na każdym ten sam nick, aby znajomi z poprzednich for mogli mnie łatwo złapać. Wymyśliłam sobie Bezimienną, ale że nick był zbyt długi, to wszyscy skracali go do Bezi. Kiedyś tam, ktoś zaczął nazywać mnie Bezą, no, i tak się przyjęło. ^^

Awatar użytkownika
Xraye

Post autor: Xraye » 11 listopada 2011, 22:39

Xraye - pochodzi od nazwy jednego z moich ulubionych studiów muzycznych, "X-ray Dog" z niewielką przeróbką. Litera "e" dodana na końcu, aby przedłużyć nick, ale bez zmiany jego wymowy.

Awatar użytkownika
Lilly

Post autor: Lilly » 11 listopada 2011, 23:21

Mój nick jest właściwie przypadkowy. Wszędzie używam innego, ale akurat tutaj "zaszalałam" i w ten sposób powstała Lilly. Podoba mi się to imię.

Awatar użytkownika
Nesaer

Post autor: Nesaer » 13 listopada 2011, 14:58

Nesaer to po elficku harmonia wewnętrzna, staram się odnaleźć wewętrzny porządek, dlatego wybrałem taki nick.

Awatar użytkownika
Juliette

Post autor: Juliette » 17 listopada 2011, 20:19

Mój nick powstał przez to, że uczę się francuskiego. Imię Juliette (czyt. Żuliet) było pierwszym "słowem", które nauczyłam się wymawiać z iście francuskim akcentem.

ODPOWIEDZ