Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Niszczymy marzenia

Forumowy przybytek tematów różnych i z żadnym innym działem niezwiązanych.
Awatar użytkownika
Izzy

Re: Niszczymy marzenia

Post autor: Izzy » 09 października 2014, 17:01

Idziesz na przyspieszony kurs jodłowania i stajesz się legendą piosenki jodłowanej. Występujesz na Festynach Pieczonego Ziemniaka na całym świecie i masz tłum fanek w wiejskich kółkach szydełkowych.

Chcę zamieszkać w Tolkienowskim Shire...

Awatar użytkownika
Krul_Duch

Post autor: Krul_Duch » 20 października 2014, 08:54

Które zostanie najechane przez orków z gór, albo odradzające się kolejny raz siły zła :P Ewentualnie wylądujesz tam akurat wtedy, kiedy rządy sprawuje Sharkey :)

Chce 5 kilo dobrego zioła, pracę w Amsterdamie, nowy komputer i premium na czołgi :D
W jedną girlandę męki me uwiążę,
Jak człowiek, który za tysiące czuje,
I tą girlandą jako świata książę
Czoło uwieńczę i ukoronuję
Niechaj-że na mnie idą duchy węże!
Niech mię świat walczy otwarcie lub truje!
Niech mię ognistą otoczy otchłanią...
Choćby aż w piekło wiodła - pójdę za nią.

Awatar użytkownika
Izzy

Post autor: Izzy » 19 lutego 2017, 17:50

Zakładasz szklarnię na pipidówie pod Amsterdamem, kupijesz sadzonki, z których zamiast zioła wyrasta rzepak, który sprzedajesz na nieużywanej Amice, którą znajdujesz w sklepie dla ubogich, a po 6 miesiącach pracy twoją szklarnię niszczą czołgi francuskie, które mylą twój biznes z wytwórnią broni masowego rażenia.

Chcę spędzić wakacje na objazdowym zwiedzaniu Skandynawii, za które ktoś mi zapłaci, tak żebym mogła zbijać potem kokosy na Hawajach.

ODPOWIEDZ