Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Literkowy Klub Książki :)

Wszystko o dobrych, lub nie, książkach, komiksach i wszelkim innym słowie pisanym.
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Literkowy Klub Książki :)

Post autor: Kruffachi » 08 sierpnia 2016, 10:50

Chętnie podrzuciłabym Palahniuka, "Dziennik" albo "Fight Club". Bo to pisarz, którego warto doświadczyć - bez względu na to, czy zrobi wrażenie, czy odrzuci, a jego powieści nie są długie i łyka się szybko. Jeden dzień intensywnego czytania pewnie.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Ag.
Kontaktowanie:

Post autor: Ag. » 15 sierpnia 2016, 12:31

Fight Club jest dostępny w e-booku, co prawda nie najtaniej, ale w sumie nigdy go nie czytałam i jestem ciekawa... co wybierzecie, to postaram się dostosować, byleby e-book był dostępny.
Instrukcja obsługi: http://9.asset.soup.io/asset/2745/0297_d5c7_500.jpeg

Piszę, czytam: http://agnieszkazak.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Unni
Kontaktowanie:

Post autor: Unni » 15 sierpnia 2016, 20:01

Skusiłabym się na ten Fight Club.
Nie miałam chyba nigdy w planach, a przynajmniej nie tych świadomych, ale ta pozycja mnie jakoś nawet cieszy. Jeśli byłoby więcej chętnych na wrzesień do czytania, a nie tylko ja i Ag. to byłoby super :)

Bo ja przeżywam jakiś analfabetyzm wtórny w tym UK, i taka żywa dyskusja na pewno pomoże mi się otrząsnąć ;)
WEIRD is a side effect of being AWESOME - niepoprawny blog Iwony Mag. My professional aspirations were simple - I wanted to be an intergalactic princess. Janet Evanovich

ODPOWIEDZ