Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Wątek, którego nie znoszę

Wszystko o dobrych, lub nie, książkach, komiksach i wszelkim innym słowie pisanym.
Awatar użytkownika
Vandaroth

Re: Wątek, którego nie znoszę

Post autor: Vandaroth » 07 czerwca 2015, 17:12

Ja osobiście nie przepadam za wątkami miłosnymi, czy też za bohaterami , którzy są życiowymi fajtłapami :D

Awatar użytkownika
Roarshark

Post autor: Roarshark » 04 grudnia 2015, 18:36

Nie lubię wątku ratowania biednej, mamejowatej damy z opresji. Nie wiem, kogo w takim przypadku mam bardziej ochotę zatłuc - bohatera, czy bohaterkę :>

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 14 grudnia 2015, 11:44

Roarshark pisze:Nie lubię wątku ratowania biednej, mamejowatej damy z opresji. Nie wiem, kogo w takim przypadku mam bardziej ochotę zatłuc - bohatera, czy bohaterkę :>
Autora ;)
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Tal Shiar

Post autor: Tal Shiar » 20 maja 2018, 17:00

Magia, której nie da się naukowo wytłumaczyć. O ile Grę o Tron można nagiąć pod post apokaliptyczne science fiction (zimy nuklearne trwające po kilkanaście lat, zatracenie technologicznego postępu, Inni jako wytwór technologii Dzieci Lasu), to nie trawię jakiejkolwiek "cięższej" magii. Po prostu wydaje się to być bardziej nielogiczne od kosmitów przybywających na Ziemię, czy coś w ten deseń.

ODPOWIEDZ