Tytuł Tekstu maja zdobył "Bestiariusz" MononokeGirl.

Serdecznie gratulujemy! :D

I oczywiście zachęcamy użytkowników do lektury i komentowania.

Twój ulubiony horror. 18+

Wszystko o dobrych, lub nie, książkach, komiksach i wszelkim innym słowie pisanym.
Awatar użytkownika
Jane Weller

Re: Twój ulubiony horror. 18+

Post autor: Jane Weller » 25 lipca 2016, 15:52

W czasach połowy podstawówki trafił się w domu remont, co za tym idzie wygarnięcie książek ze wszystkich półek, dzięki temu mogłam sobie przejrzeć bezkarnie i po kryjomu co tam leżało w stosikach, a niekoniecznie były to pozycje przeznaczone dla dziesięciolatki. Tak trafiłam na "Manitou" Grahama Mastertona i do dziś uważam tę książkę za genialny horror, chociaż aż tak się nie bałam przy tej lekturze jak później przy "Kostnicy" tegoż samego autora (Generalnie nie polecam czytania tego przed pójściem spać, kiedy reszta domowników już śpi, a jedynym źródłem światła jest lampka przy łóżku. Głupio się przyznać, że dorosła osoba spała potem przy zapalonym świetle.). Niestety nie miałam szansy przeczytać dalszego ciągu Manitou (bieda w bibliotece, wielka bieda, plus hołubienie straszne Kinga [możecie mnie zagryźć, nie lubię jego książek, wcale nie są straszne], więc Mastertona co kot napłakał), a teraz faza na horrory mi przeszła (za dużo Marvela) i chyba nie wrócę do tego gatunku.
To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour

~William Blake~

Awatar użytkownika
Anoli

Post autor: Anoli » 27 lipca 2016, 23:02

Ja lubię horrory: "Omen", "Dom woskowych ciał", "The Ring". Te trzy mi przychodzą do głowy, ale przyznam że oglądałam bardzo dużo horrorów:)
"
Off Topic
Proszę zwrócić uwagę, że to temat o książkach.
Pozdrawiam
Admin

Awatar użytkownika
biedronka214

Post autor: biedronka214 » 17 września 2016, 19:38

Ja bardzo lubię serię Tess Gerritsen, która zaliczana jest raczej do serii thillerów ale potrafi budować fabułę trzymającą w napięciu :) Zwłaszcza polecam "Skalpel" - nie polecam samotnym kobietom oraz osobom lękliwym :) fabuła książki jest niezwykle prawdopodobna w dzisiejszych realiach :)

ODPOWIEDZ