TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Kompot z fusami

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Coffee

Re: Kompot z fusami

Post autor: Coffee » 02 listopada 2018, 17:32

Ja tam jestem ciekawa, jak wyglądał ten eksperyment, aczkolwiek liczę, że Mirella jeszcze odpłaci za to "dziewczynko"
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 02 listopada 2018, 17:54

Baaardzo mi się to podoba. Czekam aż opadnie adrenalinka XD Piszaj! :nano:
*Nie mam własnej kultury, więc jem jogurt, aby mieć chociaż kulturę bakterii.*

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 03 listopada 2018, 23:54

Szedł niemal na oślep w kierunku sypialni. Fantastyczne błyski przybierały na sile za każdym razem gdy, próbował skupić wzrok. Kiedy gasły różowe, ich miejsce zajmowały jadowite zielenie, przechodzące brutalnie w mdlący fiolet. Słyszał, jak przechodząc przez drzwi niezgrabnie potrąca kryształowe amulety i skomplikowane hexy ochronne. Padł na łóżko wyczerpany, błagając w myślach tych, którzy mogli usłyszeć, by uciszyli zmorę choć na chwilę.

Nie zamykaj się przede mną. Kiedyś uwielbiałeś, jak szeptałam ci bajki do snu.

- Wyrosłem z bajek.

Opowiem ci, więc taką o rozczochranej dziewuszce… ambitnej, głupiutkiej, takiej do schrupania. Opowiem ci, o tym co widziałam w łaźni, w której będzie za kilka dni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 04 listopada 2018, 00:00

Uuu rany, ciary. Ja to bym nie chciała, żeby ktoś mi opowiedział co widział gdzieś, gdzie zamierzam iść. Bardzo mi się podoba ten fragment, wzbudza moje zaintrygowanie i niepokój.

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 04 listopada 2018, 00:11

Sama miałam ciary jak wymyśliłam Zomrę Abrama. Lubie ten cały podrozdział. Bardzo kontrastuje mi z wesołością Mirki i troszeczkę poprawia PR Abrama XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 04 listopada 2018, 17:39

ŁAŹNIA!

Ale romans i głosy w głowie to jest dopiero intrygujące połączenie <3 CZEKAM
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 04 listopada 2018, 18:36

:la: :la: :la: Czy ten głos z głowy to jest to, o czym ja myślę...? (Ten, o kim myślę?) </3
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 06 listopada 2018, 22:52

Mam takie przypuszczenie, graniczące z pewnością, że większość mojego nano składa się z nadmiarowych przecinków, więc...
Jego oczy były podkrążone i czerwone. Wyglądem przypominał szaleńca, który zbyt dużo czasu spędził w drodze przez co, jego głos, ciepły i spokojny wydawał się wręcz nie na miejscu.
- Nie jestem pewny czy to ma jakąkolwiek szansę poskutkować, ale... Wypada spróbować, prawda? – Wzruszył lekko ramionami - Unikaj mnie za wszelką cenę. Nie pozwól mi się do ciebie zbliżyć. I jeśli masz jeszcze tę kostkę... wyrzuć ją jak najszybciej.
- Nie ma problemu – odpowiedziała błyskawicznie i całkowicie szczerze czując, jak krew mrozi się w jej żyłach.
Mimo wszystko, ta pewność w głosie, z która stwierdzała oczywisty dla siebie fakt, ewidentnie go zraniła.
- Cieszę się, że mogłem cię jeszcze raz zobaczyć. Żałuję tylko, że nie mogłem wcześniej.
Wyciągnął dłoń w jej kierunku, a ona nie potrafiła odpowiednio zareagować, czy choćby ruszyć się z miejsca o cal. Wryta w ziemię, niczym jedno z tutejszych smukłych drzewek migdałka mogła tylko patrzeć, jak wtyka jej błękitny kwiatek niezapominajki za ucho. Zauważyła, że ma na rękach krew.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 06 listopada 2018, 23:01

OCH *__* Bardzo podejrzewam, czyja to krew. To jest przerażające, tragiczne i bardzo smutne <3 I ta jej rozsądna zgoda, i tym, że go tą szybką zgodą zraniła <3 Lubię bardzo.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Aishikami

Post autor: Aishikami » 06 listopada 2018, 23:01

Och, walnął mnie ten fragment w feelsy, mocno. W sumie nie wiem czy bohater na to zasługuje, ale mam ochotę owinąć go w kocyk. Ale jednocześnie czuję, że ona wcale nie chciała go celowo zranić. I o jeżozwierzu, zaintrygowanam bardzo.

Awatar użytkownika
nuklearna_wiosna
Kontaktowanie:

Post autor: nuklearna_wiosna » 06 listopada 2018, 23:05

W całych moich 10k nie zawarłam tylu uczuć, co Ty w tym fragmencie. I pewnie w kolejnych 40k też nie zawrę :D
Oj, umisz w to!
'- So we don't have cause of death?
- Rhubarb!
- The victim was killed by rhubarb?
- Approximately ten kilos.'

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 06 listopada 2018, 23:31

Wiosna - 40k (huehue, if you know what I mean ^^)

A co to fajków, fajne to-to Kompociałke :3 podoba mi się i cieszy moje oczy te w głowie i te wyobraźni, bardzo dobry stuff, piwko na dalszą zachętę :c[]: . Przejmujący ten fragment, czuję go aż sam...
https://pl.pinterest.com/xanttis/
https://www.worldanvil.com/w/silaxis-sy ... is-xanttis

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. - Mark Twain
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

ODPOWIEDZ