Drodzy Literkowicze!

Trwa głosowanie na PROZĘ MAJA! Zapraszamy do udziału w ankiecie.

Kompot z fusami

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Kompot z fusami

Post autor: Kruffachi » 07 kwietnia 2018, 15:27

Na bogów, którzy stwierdzają, że dawno nie było wojny, więc może jakąś zrobimy...? XD Obawiam się, że może siedzieć w krzakach i oberwać rykoszetem :D
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Krin
Kontaktowanie:

Post autor: Krin » 07 kwietnia 2018, 20:59

Chyba nigdy wcześniej nie czytałam twojego tekstu, Kompocie (a jeśli tak, to go nie pamiętam, więc na jedno wychodzi) i on jest taki... inny. Czuję się, jakbym czytała o Wolfie i Rolfie, którzy trafili do epickiego fantasy i jeszcze nie zdążyli wytrzeźwieć. Widzę go w takich mega pstrokatych barwach, które trochę walą po oczach, ale też przykuwają wzrok, bo nieczęsto się widzi takie kolorystyczne połączenia.

Wzbudziłaś ciekawość we mnie.
" Człowiek ten, którego nazywano Kruczarzem, nadszedł od północy, od Białej Równiny. I to on powiedział nam w końcu, że tę nieprzyjazną ziemię stworzyli reptilianie - po to abyśmy nie zobaczyli podtrzymującej niebo kopuły i nie dowiedzieli się, że nasza planeta jest płaska, a nie okrągła, jak twierdziło NASA."
- Marszus, "Cała prawda o Białej Równinie"

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 08 kwietnia 2018, 00:12

"Obawiam się, że może siedzieć w krzakach i oberwać rykoszetem" Jeśli będę kontynuować to sto procent dodam taką scenę XD :heart:

O Krin! Miło cię widzieć w mojej skromnej zupie. Cieszę się, że moje postaci choć trochę cię zaciekawiły, chociaż moim bogom do nekromantów daleko. :heart:
Obrazek

ODPOWIEDZ