TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

"A nie wyglądasz"

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: "A nie wyglądasz"

Post autor: Kruffachi » 28 stycznia 2019, 13:00

O jeżyku puchaty, Hanka T________T Dotarło do mnie właśnie, co generuje lwią część gęstości Jeży - otóż nikt nie jest bezpieczny, a zło wydaje się mieć od początku przewagę nie do przeskoczenia

I Wolfik <3 Przyznaję, że rzadko myślałam o Monice jako postaci, która będzie miała duże znaczenie dla jego historii, ale to przecież oczywiste, że musi takie mieć (ciągle mam w głowie tego potwornego snu T.T)

Kocham <3
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Coffee

Post autor: Coffee » 30 stycznia 2019, 12:18

Borze jak ja lubię Twoje pisanie
It's not the end of the world, but you can see it from here.

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 30 stycznia 2019, 14:04

:la: :la: :la: :la: :la: :la: :la: :la:
*rozpływ pośrodku forum*

— Włożyłem w ciebie tyle serca, Hassel. Nosisz mój pierwszy konektom. Wzór wszystkiego, co tworzę. I tak się odpłacasz?
Wyczerpany Jörg szarpnął się bezskutecznie. Nieprzebudowanym ramieniem naparł na płytę, ale obręcze nie drgnęły ani o milimetr.
— Pytam znów: kto to jest? — Akermann postukał w ekran. — Kto rozregulował V1? — Odczekał chwilę, zanim pobrał z dysku kolejne zarejestrowane wspomnienia i zaczął je scrollować. — Mów, bo będziesz oglądał ze mną. Jest gdzieś, jak ją posuwasz? Mam ochotę.
Jörg poczuł, że najstarsza nieaktualizowana część systemu odmawia współpracy z resztą. Procesor walczył z rozognionym mostkiem i resztkami kości żebrowych, nie dając szans na poskładanie myśli.
— To była… chwila… słabości — wygenerował z trudem.
— Życie to chwila słabości, Hassel — wypluł Austriak z obrzydzeniem.
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 30 stycznia 2019, 16:09

Didi, zwyrolu T_______T Ostatnie zdanie mocne, uwielbiam

Skrót do Regulaminu

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 31 stycznia 2019, 23:16

Niezmiennie podziwiam te elementy podchodzące pod hard sf w opisach. Szacunek, mi by się mózg chyba spalił przy pisaniu XD . W ogóle jakoś bardzo poczułem współczucie do Hassela w tym fragmencie...

Kibicuję ci motzno :fire: :fire: :fire:
https://pl.pinterest.com/xanttis/
https://www.worldanvil.com/w/silaxis-sy ... is-xanttis

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. - Mark Twain
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 18 lutego 2019, 11:08

I nic mnie tak nie cieszy, jak sprawiedliwa i niezależna ode mnie kara wymierzana tym, których nienawidzę; bez udziału, bez odpowiedzialności, bez ingerencji, ja mógłbym tak patrzeć nieustannie, jak się staje zadość i jak mi świat pokornie przyznaje słuszną rację!
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 18 lutego 2019, 12:53

Każdy lubi jak karma uderza w nielubianego npc-a :D Z jakiego to tekstu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 18 lutego 2019, 21:01

Ależ satysfakcja bije od bohatera tego fajka :D widać od razu że twardy ktoś :fire:

I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu. - Paulo Coelho – Alchemik
Ja tam wolę być nieszczęśliwy, niż pozostawać w stanie tej fałszywej, kłamliwej szczęśliwości, w jakiej się tu żyje. - Aldous Huxley - Nowy, wspaniały świat

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 02 marca 2019, 07:50

Nie wiem, czy twardy, czy tak naprawdę wręcz przeciwnie... Mnie to jednak przeraża i odstręcza, i teraz nie wiem, czy to fragment narracji, czy może wypowiedzi, więc trudno mi zgadywać, która postać, ale z pewnością któraś, która mi robi to fajne napięcie podczas czytania :3

Skrót do Regulaminu

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 07 marca 2019, 14:40

:la: :cookie: :cookie: <3

//wątek wycięłam, ale podrywów nie wytnę Y~Y//
- Ja pana pytam, co to jest transformata Laplace’a, a nie, czy pan się wyspał - wyłuszczył Volkhard niżej niż zwykle. Eskil nie musiał nawet podnosić głowy znad netbrystolu, by się upewnić, że Austriak jest wściekły.
- No żeby równanie różniczkowe… Jakby… Pochodna dystrybucyjna…
- Co żeby co, jakby co? To są studia? Czy przedszkole?! KAŻDE DZIECKO W PRZEDSZKOLU WIE, CO TO JEST TRANSFORMATA LAPLACE’A, JA W PRZEDSZKOLU WIEDZIAŁEM, CO TO JEST TRANSFORMATA LAPLACE’A, A WY MYLICIE STACJONARNOŚĆ Z PRZYCZYNOWOŚCIĄ! RYCERZE INTELEKTU!
- No bo pytałem, czy o to chodzi w tym zadaniu - zdenerwował się Ukrainiec.
Eskil aż skrzywił się mimowolnie, unosząc ramiona w obronie przed nadchodzącą burzą.
- Naprawdę… - Volk spojrzał na tablicę i odchylił się demonstracyjnie do tego stopnia, że jego kręgosłup utworzył niemal wykres skoku jednostkowego. - Tak, ma pan rację… W tym zadaniu chodzi o to, żeby je rozwiązać - urwał i obrócił się, nie mrugając - transformacją Laplace’a. Ktoś, coś, jakieś jeszcze pytania? Nie? Wspaniale. - Zerknął na listę obecności (a raczej obok, zdaniem Eskila) i po raz czwarty wywołał na środek Nevenę Demszczyszenko, żeby jej wstawić kolejną dwóję z plusem.
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 08 marca 2019, 13:44

TA SCENA TO JEST MISTRZOSTWO ŚWIATA

Dziękuję za uwagę, to wszystko co umiem ubrać w słowa :D po prostu ... ... ... nie wiem co napisać. Każde słowo tu użyte, w dialogu, w opisie, cała ta sytuacja, przedszkole, wszystko... podsumowanie o dwói z plusem... WYGRAŁAŚ. Nie sprzątam dzisiaj, bo pozamiatane XD

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 08 marca 2019, 21:28

He he, pamiętam

Czytnęłam w pracy i omal się nie zakrztusiłam z powstrzymywanego śmiechu. Piękno w czystej postaci. Rycerze intelektu <3 Dwója z plusem <3

Skrót do Regulaminu

ODPOWIEDZ