TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Joa

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Re: Joa

Post autor: Kanterial » 03 marca 2017, 16:16

Musisz, bo powinnaś pisać i wreszcie masz jak.

Uwielbiam. Pierwszy fragment to coś zupełnie nowego, czekam na takie odkrycia.
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 03 marca 2017, 23:01

trzymiem kciuki, bo to zmuszenie bardzo zacnie ci wychodzi *-*
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 13 marca 2017, 12:31

...kobiety, tylko ubierasz je we wstyd.
Składam się z samego wstydu, a Ty opływasz w irracjonalny zachwyt. Zachwyt i rozpacz; dwa bieguny pochylone nad jedną osobą.
Boże, wariuję.
Gdzie jestem, co robię? Coś mi zrobiłeś. Zaszyłeś podskórnie mieszaninę ekscytacji i spokoju, tak, że nie mogę się jej pozbyć. Daje o sobie znać nieustannym świądem, nie pozwala zapomnieć, gniecie jak żwir w butach. A ja głupio wyciągam go spomiędzy palców i gdy przyglądam się chwilę w słońcu, decyduję, by włożyć go z powrotem, bo mi z nim zadziwiająco wygodnie.
Wrzucam coś tutaj i zmieniam w oknie odpowiedzi cały fragment, bo jednak stwierdzam, że mi nie pasuje :facepalm:

Dziękuję, tak mi głupio, że tak wiele pochwał i smyrania. A z drugiej strony topię się w tym i mi dobrze.
Dziękuję.
یکی بود و یكی نبود كل شي له بدايه ونهايه

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 13 marca 2017, 17:36

ciekawi mnie, co zrobisz z tych skrawków i czy będzie z tego tekst-obyczaj

bardzo nowe wydanie ciebie, inne. Już pisałam. Ogarnij czas na tworzenie i ciśnij, powinnaś
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 13 marca 2017, 18:15

Mało. Ale tak mało mało. Pisaj, Joło, pisaj, bo chcę czytać
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 14 marca 2017, 22:48

Przepięknie, osobiście i poetycko, a jednocześnie z chłodnym okiem uważnego obserwatora. Dla mnie połączenie idealne.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Siemomysła
Kontaktowanie:

Post autor: Siemomysła » 16 marca 2017, 13:21

Zaglądam jak zwykle spóźniona i płakać mi się chce.
Pisz, pisz, pisz. Jak Ty piszesz. Pisz.
Trudno zainteresować żonatego mężczyznę i znaleźć czas na czytanie książek
[Stokrota]
Ale jest za późno, zawsze było, zawsze będzie za późno.
[Dr Manhattan]
I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
[Red Shoehart]

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 16 marca 2017, 14:01

Ciągle pozytywne rzeczy.
Niech to.
Nie mam już wyboru; podnoszę wzrok i błądzę nim po widocznych pod skórą kościach żuchwy, przez policzki i skronie, zatrzymując się na krótką chwilę na delikatnie uniesionych brwiach, sińcach pod oczami i...
Błądzę.
Wiem, że błądzę i bardzo mnie to bawi - ta moja nieporadność. Nie, nie. To nie jest nieporadność, choć to jedyne co przychodzi mi na myśl. Daję się jej prowadzić w ślepe zaułki, zasłaniać oczy i wiązać nadgarstki, a uśmiech nie schodzi mi z ust.
Toczę pianę z pyska, gdy o niej myślę i czuję się jak zwierz. Wygłodniały i nigdy nienasycony.
Dziękuję. :3

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 16 marca 2017, 14:14

Zaiste, ryjek mi się cieszy, gdy to czytam <3 Dużo emocji, słowa aż buzują. I ten kontrast w ostatnim zdaniu świetnie zagrany.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 16 marca 2017, 14:34

czuję się jak zwierz. Nie da się czuć lepiej, żałuję, że sama już nie pamiętam
no ale kto wie

trochę wspominam kiedy czytam te ostatnie fragmenty, więc możesz więcej, nie obrażę się, btw obiecałaś że w końcu weźmiesz się za pisanie i dobrze że się wzięłaś ale weź się bardziej i napisz dziesięć stron to pogadamy o twojej przyszłości.
nie że szantaż ale np mogę nie mieć kasy na wyjazd w góry. za miesiąc też.
SpoilerShow
niby przyjemne słowa ale tak mnie coś skręca gdy czytam, chyba trochę strach jak ciebie
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 17 marca 2017, 07:36

Wciągnęło mnie. Mały kawałek, ale o jeju, wsiąkłam i zdecydowanie chciałabym, przeczytac tego więcej, choc zarazem mam wrażenie, że by mnie to strasznie trzepnęło po emocjach.

Obrazek

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 21 marca 2017, 15:33

Motywujecie. Piszę więcej niż kiedykolwiek. Codziennie po kilka akapitów! Dziękuję.
Obrazek
Podnosi z koca książkę i otwiera na ostatniej przeczytanej stronie. Nie potrzebuje zaznaczać stron, by później z łatwością wrócić do lektury - ma zdolność do pamiętania wszystkiego, co niepotrzebne. Daty, terminy, listy zakupów, strony, numery autobusów i godziny odjazdów. Moja wizyta u lekarza, wyjazd przyjaciół w góry, imiona znajomych jej znajomych. I nigdzie tego nie zapisuje.
Mówię jej czasem: "Głowa jest do myślenia, nie do pamiętania. Zanotuj to", ale nie posłuchała mnie ani razu. Pęta wewnątrz wszystko, wiąże supły i więzy, stwarzając sobie labirynt spraw tak złożony, że bez szans na wyjście. Całe życie zajęłoby nam rozplatanie tych misternych plecionek, a ona dokładałaby kolejne, bo inaczej nie umie. Więzi się w kokonie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, zamiast skupić się jedynie na danej sekundzie. Dałbym się rozstrzelać, bo pewien jestem, że właśnie myśli o kilku sprawach na raz.
Rozsupływałbym każdy supeł z osobna, odwiązywał węzły, ciągnął jak najdalej od "jutro" i "wczoraj". Bawił się Maszą, ale w dobrej sprawie, która przyniosłaby nam obojgu pożytek.

ODPOWIEDZ