Drodzy Literkowicze!

Trwa głosowanie na PROZĘ MAJA! Zapraszamy do udziału w ankiecie.

Będąc grafomanem

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Kimchee
Kontaktowanie:

Re: Będąc grafomanem

Post autor: Kimchee » 03 marca 2018, 22:33

Skoro dawno nic tu nie wrzucałam, taki tam kawałek bez spoilerów:
[interlinia]- No to zobaczymy, jak można im pomóc – powiedział wesoło doktor i podążył we wskazanym kierunku, a kobieta deptała mu po piętach.
Pani Jones nie pamiętała, żeby doktorzy z jej młodości byli weseli. Spędziła prawie czterdzieści lat życia w mniemaniu, że każdy medyk musi ubierać się jak przedsiębiorca pogrzebowy, zawsze mieć surowe oblicze i wydawać najgorsze rokowania na wypadek, gdyby pacjent jednak umarł. Ale ten doktor – doktor Roberts – przyjechał z dalekich jakichś stron (no cóż, jednak gdzieś z Kumarii, ale z takiej jej części, że nikt z okolicy nigdy tam nie był, więc nie mógł zaręczyć za prawy charakter tamtejszych ludzi) był młody, prawdopodobnie także przystojny. Ale w tej sprawie wyrok jeszcze nie zapadł. Swoisty lokalny patriotyzm, który cechował wszystkich w okolicy sprawiał, że nawet przez myśl im nie przyszło, żeby porównywać jego urodę z fizjonomią dziedzica Griffitha, którego twarz i postawa uchodziły za wzór męskiej urody.[/interlinia]

Awatar użytkownika
Xanttis

Post autor: Xanttis » 03 marca 2018, 22:58

Oooo jednak coś wrzuciłaś ^^

Rozkmina o przedsiębiorcy pogrzebowym :facepalm: leżę xd
"Wszyscy muszą być podobni jeden do drugiego. Każdy człowiek wizerunkiem innego człowieka. Wtedy wszyscy są szczęśliwi, bo nie ma gór, by się przed nimi zginać ze strachu i porównywać się z nimi" ~ 451 stopni Fahrenheita, Ray Bradbury

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 04 marca 2018, 10:16

Szacun za to, jak potrafisz oddawać różne mentalności i na jakie szczegóły w tej kwestii zwracasz uwagę. Rozwalił mnie ten moment o tym, że wyrok w sprawie przystojności nie zapadł, bo nie godzi się porównywać z dziedzicem, o!
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

ODPOWIEDZ