TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Krinowo-nekromanckie treści

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Re: Krinowo-nekromanckie treści

Post autor: pierdoła saska » 06 listopada 2017, 17:42

;/ a to dopiero pierwszy tydzień NaNo i pierwszy rok studiów... pomyśl co będzie w NaNo za rok ;>
A w ogóle to cóż, jakieś prawo musi być tym pierwszym i to tu całkiem mi się podoba xD
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 06 listopada 2017, 17:47

śmiechłam XDDDD i czuję, że to będzie tekst, który mnie kupi na innym poziomie niż Kruczarze :3 walcz i pisz!
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
Siemomysła
Kontaktowanie:

Post autor: Siemomysła » 07 listopada 2017, 07:30

OK. Dermod jest świetny, jedyny akt prawa stanowionego jest BOSKI <3 Krin. Prawnik ze specjalizacją w nekromantach <3
Trudno zainteresować żonatego mężczyznę i znaleźć czas na czytanie książek
[Stokrota]
Ale jest za późno, zawsze było, zawsze będzie za późno.
[Dr Manhattan]
I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
[Red Shoehart]

Awatar użytkownika
Krin

Post autor: Krin » 08 listopada 2017, 22:12

:bag: Jeju, ile Demord zdobył fanek.

Wrzucam głównie śmieszne fragmenty, ale mam nadzieję, że trafi się później też parę poważniejszych.
Wielu mogłoby uznać piwnicę za znacznie odpowiedniejsze miejsce do odprawiania nekromanckich rytuałów - zupełnie, jakby Demord musiał swoją specjalność ukrywać. A przecież, kiedy już coś wylatuje w powietrze, lepiej, żeby wyleciało z samym dachem, a nie z całym domem. Takie poddasze jest też znacznie łatwiej wywietrzyć, kiedy “pacjent” okaże się zbyt świeży.
No i z okna na samym szczycie ma się znacznie lepszy widok na maszerującą armię wroga.
"Gdy na ramionach zamiast kruków zaczęły przysiadać mu foki, nazwano go Foczarzem. Jego moc stała się wówczas straszliwa i tylko dzielni przedstawiciele wiary katolickiej zapobiegli jego inwazji na Karpacz i zachodnie Niemcy."
- Kanterialus, "Żywot Kruczarza"

Awatar użytkownika
Kompot
Mącikompot

Post autor: Kompot » 08 listopada 2017, 22:20

Błyskotliwa analiza warsztatu pracy nekromanty. Jest zabawnie i jeśli wcześniej było podobnie, to tym mocniej czytelnik dostanie patelnią, gdy zrobi się poważniej. Jestem za!
Obrazek

Awatar użytkownika
Siemomysła
Kontaktowanie:

Post autor: Siemomysła » 09 listopada 2017, 06:49

Proszę. Oto mądry człowiek! <3 Prochownie też się tak budowało, żeby dach nie trzymał się zbyt mocno i siła ewentualnego wybuchu poszła w górę, a nie rozwaliła ściany :D
[Stokrota]
[Dr Manhattan]
[Red Shoehart]

Awatar użytkownika
MononokeGirl
Kontaktowanie:

Post autor: MononokeGirl » 11 listopada 2017, 16:00

Biedna Attenelise - nie dość, ze ma zły dzień to jeszcze siarka i niebieska maziaja okrutna Siem rozpaćkowywałaby smerfy! w sypialni... :< Ale ja tez chce wiedzieć: Co. To. Jest?

Logika Demorda - trudno z nią walczyć xD Juz lubię faceta!

Pisz Krin, bo to fajne jest ^^ Nekromantów nigdy za duzo :D
:fire: :fire: :fire: PŁOŃ I PISZ! :fire: :fire: :fire:

Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię – niemożliwe, dla nieśmiałych – nieznane, dla myślących i walczących – ideał.
Victor Hugo :heart2:

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 12 listopada 2017, 19:17

Dobra, teraz jestem fanką x2. Prosto i na temat, nekromancja praktyczna
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"Minę miał poważną, nieomal posągową, a twarz, choć przystojną, dającą do zrozumienia, że jej właściciel został przejechany pociągiem towarowym życia."

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 12 listopada 2017, 22:08

Teraz fanuję mu jeszcze bardziej za ten tok myślenia <3 Jest on bliski sercu mojemu i wielu moich znajomych, którzy zastanawiali się czemu laboratoria chemiczne UWr są na dole ich budynku xD Więc tak, tak bardzo tak dla podejścia Demorda :c[]:
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Krin

Post autor: Krin » 16 grudnia 2017, 20:54

Miałam redagować "Sztukę dobrego ożywiania". ale wena mnie naszła, a z weną się nie dyskutuje.
Nean jak zawsze nadszedł od północy, od strony wiecznego zimna, ukochanego dziecka Białej Równiny. Nord zauważył, jak stoi na szczycie wzniesienia – w czarnym, sięgającym ziemi płaszczu, z czarnymi włosami wylewającymi się spod kaptura, z krukiem na ramieniu. Niezmienny, oddzielony od innych ścianą lodu, do nikogo niepodobny.
Nean. Po prostu Nean.
Nord nigdy nie spytał chłopca – nie chłopca, mężczyznę – czemu nadchodzi właśnie stamtąd. Może miał w tym sobie tylko znany interes, może taką ustanowił tradycję dla nich dwojga. Nord, wychodząc z domu każdego ranka, oglądał się na północ, by raz na kilka lat ujrzeć znajomą sylwetkę.
Coraz rzadziej.
Czasem Nord myślał, że Nean już nie nadejdzie, że umarł w jakiejś obcej ziemi i wtedy poranek pełen lodowatej brei, pochmurnego nieba i zamarzniętych ubrań stawał się jeszcze bardziej ponury, jeszcze bardziej przytłoczony nigdy niemijającą zimą. Czasem też budził się z myślą, że pewnie chłopak jest szczęśliwy w dalekich, wiele cieplejszych krajach i wówczas trudy ojczyzny wydawały mu się trochę lżejsze.
I nie przeszkadzało Nordowi, że Nean przybywa ze wzniesienia, z dumnie uniesioną głową, spoglądając w dół, na małą, skuloną u stóp Równiny Ostrzęcz, całą wilgotną i zapleśniałą, ledwie wystającą spod śniegu. Niech przybywa w ten sposób. Niech nigdy nie przybywa tak, jak za pierwszym razem.
"Gdy na ramionach zamiast kruków zaczęły przysiadać mu foki, nazwano go Foczarzem. Jego moc stała się wówczas straszliwa i tylko dzielni przedstawiciele wiary katolickiej zapobiegli jego inwazji na Karpacz i zachodnie Niemcy."
- Kanterialus, "Żywot Kruczarza"

Awatar użytkownika
Siemomysła
Kontaktowanie:

Post autor: Siemomysła » 16 grudnia 2017, 20:59

Ołkej, jest dobre otwarcie, Krinu.
:aaaaa:
[Stokrota]
[Dr Manhattan]
[Red Shoehart]

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 16 grudnia 2017, 21:00

*______________________________________________________________*

NORD.

ta niby... więź(?) z dalekim obrazem Neana od długiego czasu...
hhh...

wypadnie o wiele mocniej, jeśli nie padnie na samym początku tekstu (rada od kanterialixa) i już nie mogę, nie mogę się doczekać!
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

ODPOWIEDZ