TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Krinowo-nekromanckie treści

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Re: Krinowo-nekromanckie treści

Post autor: Joa » 13 września 2017, 22:42

Dziwna jest ta relacja i ciągle czekam, czym ona tak naprawdę jest. Cholera, nie umiem ich rozgryźć.
Sam fragment na szóstkę. Porusza, mnie osobiście trochę niepokoi, ale też rozlewa to ciepło, o którym pisała Kan.
یکی بود و یكی نبود كل شي له بدايه ونهايه

Awatar użytkownika
Krin

Post autor: Krin » 15 października 2017, 21:29

Jako, że powracam znów (po raz trzeci) do "Miecza i widelca", to sobie sztambuchnę z tej okazji. A jeśli i tym razem nie skończę, to sobie odpuszczę ten tekst, bo pomysł nie jest chyba aż tyle warty. Tak myślę.
Attenelise była wściekła. Cały ranek złość gotowała się w niej za zasłoną uprzejmego uśmiechu niczym demon w duszy opętańca. Stojąc u drzwi własnej komnaty, nie miała siły dłużej trzymać tego w sobie. Szarpnęła klamkę i z całej siły popchnęła drzwi, by hukiem obwieściły jej przybycie.
– Obrzydliwy człowiek! – wykrzyknęła, wpadając do środka.
Brena, jej osobista służąca, powoli obróciła się w stronę księżnej. Znad rozłożonego w powietrzu prześcieradła wystawała jedynie jej okrągła twarz i krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu. Prześcieradło, co Attenelise nieco skonfundowało, pokryte było jakąś błękitną mazią o uderzającym w nozdrza zapachu siarki. Księżna stanęła w pół kroku.
– Wypadek – wyjaśniła natychmiast służąca, pakując prześcieradło do kosza na pranie i odsłaniając na moment swoją drobną sylwetkę. – Sama widziałam, że się zmartwił.
– Ale co to jest?
"Gdy na ramionach zamiast kruków zaczęły przysiadać mu foki, nazwano go Foczarzem. Jego moc stała się wówczas straszliwa i tylko dzielni przedstawiciele wiary katolickiej zapobiegli jego inwazji na Karpacz i zachodnie Niemcy."
- Kanterialus, "Żywot Kruczarza"

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 16 października 2017, 14:51

Do trzech razy sztuka! :c[]: :D Grunt, to się wkręcić, a Ty wyrzuciłaś z głowy inny projekt, więc szansa wzrasta :3
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Siemomysła
Kontaktowanie:

Post autor: Siemomysła » 23 października 2017, 10:30

Trzymam kciuki, no i ja też chcę wiedzieć - CO TO JEST? Rozpaćkany Smurf?
Trudno zainteresować żonatego mężczyznę i znaleźć czas na czytanie książek
[Stokrota]
Ale jest za późno, zawsze było, zawsze będzie za późno.
[Dr Manhattan]
I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
[Red Shoehart]

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 27 października 2017, 13:47

Za trzecie razy :P :c[]: zapowiada się obiecująco.
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 30 października 2017, 21:12

Aaaach. W takim momencie skończyć? Okropne. Zostanę z tym pytaniem do końca mojego dnia.
Co. To. Jest?

Awatar użytkownika
Krin

Post autor: Krin » 01 listopada 2017, 23:40

NaNo trwa, a powieść o dwóch nekromantach kiszona w głowie już chyba ponad dwa lata, a może nawet ponad trzy lata, nie pamiętam dobrze, nabiera wreszcie kształtu.
- Mylisz, chłopcze - słowo “chłopcze” Demord starannie podkreślił - dwie zupełnie różne sprawy. Ja nie jestem mieszkańcem Zlewiska, ja jestem jego właścicielem, a przynajmniej właścicielem całkiem dużej jego części. Dlatego, kiedy mówię, że tutaj nie ma Imperium, to znaczy, że go tu nie ma, bo ja sobie tego nie życzę. A skoro nie ma Imperium, nie ma też prawa Imperium, jest tylko moje prawo i wedle mojego prawa mam prawo do siedzenia gdzie chcę i kiedy chcę, a ty z kolei nie masz prawa mnie aresztować.
"Gdy na ramionach zamiast kruków zaczęły przysiadać mu foki, nazwano go Foczarzem. Jego moc stała się wówczas straszliwa i tylko dzielni przedstawiciele wiary katolickiej zapobiegli jego inwazji na Karpacz i zachodnie Niemcy."

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 02 listopada 2017, 00:02

Nie można Demordowi odmówić logiki :D
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Kimchee
Kontaktowanie:

Post autor: Kimchee » 02 listopada 2017, 11:39

Już lubię Demorda ^^

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja

Post autor: Kanterial » 02 listopada 2017, 18:20

Czy Demrod ma już fanklub? Musi mieć, błagam XDDDDDDD
За поворотом, в глубине
Лесного лога,
Готово будущее мне
Верней залога.

"...ostatecznie ugiął się pod naporem argumentów, które zawierały między innymi ogarniętego żądzą władzy Niemca żywo zainteresowanego produkcją armii cyborgów..."

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 02 listopada 2017, 18:40

Urocza nazwa - "Zlewisko". No i kolo jest urzekający XD
PISZ, KRIN, PISZ.

Awatar użytkownika
Krin

Post autor: Krin » 06 listopada 2017, 17:24

Spójrzcie, co studia robią z ludźmi.
O wilku mowa. Z piętra niemal bezgłośnie zbiegł ten ostatni, czternastoletni chłopak o oczodołach zajętych przez dwa błękitne klejnoty służące mu zamiast oczu. Nie przysiadł się do nich. Skłonił się uprzejmie najpierw Demordowi, później Tibusowi i stojąc w sporej odległości od stołu, z rękoma splecionymi za plecami, rzekł:
- Wzywaliście mnie, mistrzu. W czym mogę pomóc?
Niegdyś Skorczyn użyłby określenia “służyć”, ale w którymś momencie owa służalczość zaczęła tak nekromantę denerwować, że mu takiej formuły zabronił. Chłopak dostał nawet oficjalne pismo w tej sprawie, które było jak dotychczas jedynym aktem prawa stanowionego w okolicy.

ODPOWIEDZ