Tytuł Tekstu maja zdobył "Bestiariusz" MononokeGirl.

Serdecznie gratulujemy! :D

I oczywiście zachęcamy użytkowników do lektury i komentowania.

Krinowo-nekromanckie treści

Dział dla pracowitych ;)
Awatar użytkownika
Krin
Posty: 479
Rejestracja: 17 marca 2014, 16:03
Lokalizacja: nekromanckie pustkowie
Kontaktowanie:

Re: Krinowo-nekromanckie treści

Post autor: Krin » 18 czerwca 2018, 19:04

Mam sesję, więc zamiast się uczyć przeżywam fazę na Kruczarza. Nie chcę się teraz brać za pisanie, ale żeby sobie ulżyć przynajmniej trochę posyłam wam ten, leżący w szufladzie od dłuższego czasu fragment.
Kiedy już nie będzie ani słońca, ani płomienia, niech idą córki na ziemię upiorów. A nim pójdą, niech szukają Frigha, niech ich zaprowadzi do swojego brata, Aegha. I niech go nie budzą, choćby Śniący zstąpili na ziemię. Niech nie próbują wtargnąć do jego domu, niech przyjdą dnia następnego, nim księżyc wstanie.
A jeśli czas będzie naglił, niech się ukorzą, niech zdadzą, kto i po czemu przybywa. I niech sumienia mają czyste. I niech skamlą do Aegha, niech będą psami bezpańskimi, które on ze swej łaski bierze pod obronę. I ofiarują mu krew ojców, a włosy matek – bo do matek moc należy. A on im da przewodnika, którego niech strzegą, i niech szanują. Nie po to bowiem Aegh przysięgał, aby jednego szukać, lecz aby wszyscy nie zbłądzili.
Ciekawa jestem, czy ktoś jeszcze kojarzy, czego ten fragment dotyczy.
" Człowiek ten, którego nazywano Kruczarzem, nadszedł od północy, od Białej Równiny. I to on powiedział nam w końcu, że tę nieprzyjazną ziemię stworzyli reptilianie - po to abyśmy nie zobaczyli podtrzymującej niebo kopuły i nie dowiedzieli się, że nasza planeta jest płaska, a nie okrągła, jak twierdziło NASA."
- Marszus, "Cała prawda o Białej Równinie"

Awatar użytkownika
MononokeGirl
Posty: 212
Rejestracja: 07 stycznia 2017, 17:46
Lokalizacja: Światełko w ciemnościach
Kontaktowanie:

Re: Krinowo-nekromanckie treści

Post autor: MononokeGirl » 19 czerwca 2018, 23:56

Przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, o co tam chodziło- chyba dlatego że długo mnie nie było :/ Ale jestem bardzo ciekawa ;) A sam kawałek jest super tajemniczy. Coś pomiędzy proroctwem, a objawieniem. :u:
:fire: :fire: :fire: PŁOŃ I PISZ! :fire: :fire: :fire:

Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię – niemożliwe, dla nieśmiałych – nieznane, dla myślących i walczących – ideał.
Victor Hugo :heart2:

Awatar użytkownika
Kanterial
Człowiek Kompromitacja
Posty: 1450
Rejestracja: 26 listopada 2011, 00:36
Lokalizacja: Torgau

Re: Krinowo-nekromanckie treści

Post autor: Kanterial » 08 lipca 2018, 23:16

ja to bym stawiała na płomyka-przewodnika po Białej Równinie :la: gdybym zostawiła kosmyk włosów w wiadomej świątyni, zgodnie z zaleceniami pewnego jegomościa w płaszczu :D
dahin ist mein Glanz und mein Vertrauen auf den Herrn

ODPOWIEDZ