Wybieramy PROZĘ LIPCA!
Czas na oddanie głosu do 17 VIII - ankieta dostępna w TEMACIE

NaNoWriMo 2016

Miejsce dla wszelkich poradników i pytań związanych z procesem twórczym, pogaduch o pisaniu, czytaniu i komentowaniu.

Awatar użytkownika
Siemomysła
Kontaktowanie:

Re: NaNoWriMo 2016

Post autor: Siemomysła » 21 października 2016, 14:20

No to piszę "Przygody niewiarygodnej Pike".

Moja okładka:
Obrazek

Zrobiona metodą ręczną, z dala od programów graficznych (no ok, literki wstawiłam w GIMPie) xDD Czyli nożyczki, klej, mazaki i te warstwy to tak wiecie - kolażem, nie? ;)

Mój blurb:
Shedagh to z pozoru zacofana technicznie planeta położona na skraju znanych szlaków komunikacyjnych, której mieszkańcy niechętnie witają gości. Z jakiegoś powodu jednak zaczynają się nią interesować coraz możniejsze siły.

Jaką tajemnicę kryje?

Co mają z nią wspólnego nieudany szpieg i niepozorna dziewczyna o nietypowych zdolnościach? Jaką rolę odegra świeżo upieczony cesarz?

Kosmosy, sterowce i magia w klatce. Epicka mieszanka wybuchowa czy niestrawny miszmasz? Jaki efekt osiągnęła autorka przekonacie się – być może – już w grudniu.
A teraz trochę planuję i jednocześnie kończę tekst o Chirurgu Hieronimie, bo MUSZĘ przed NaNo :3
Trudno zainteresować żonatego mężczyznę i znaleźć czas na czytanie książek
[Stokrota]
Ale jest za późno, zawsze było, zawsze będzie za późno.
[Dr Manhattan]
I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
[Red Shoehart]

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: NaNoWriMo 2016

Post autor: Kruffachi » 11 listopada 2016, 10:32

Nie wszyscy zaglądają na forum NaNo, więc rzucam informacją też tu.

Dziś Dzień Niepodległości. Od paru lat jest w polskiej grupie taka tradycja, że 11 listopada piszemy fragment z 11 sowami. Sowy nie muszą być oczywiście potraktowane dosłownie ;) Zachęcam do udziału - to jedno z tych wyzwań, które niejednemu ruszyły fabułę albo napisały nowy wątek.

A gdyby ktoś chciał się podzielić lub poczytać, co wymyślili inni, fragmenty wrzucamy w stosowny temat: http://nanowrimo.org/forums/europe-pola ... ads/400922
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

ODPOWIEDZ