TEKSTEM ROKU 2018 zostało ZAWSZE NA ZACHÓD autorstwa Coffee :D Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do lektury!

Pomysły na opowiadania/wiersze

Miejsce dla wszelkich poradników i pytań związanych z procesem twórczym, pogaduch o pisaniu, czytaniu i komentowaniu.

Awatar użytkownika
Dr Drzewo

Re: Pomysły na opowiadania/wiersze

Post autor: Dr Drzewo » 17 października 2018, 13:07

Doświadczenia, przeżycia, bodźce, świat, który mnie otacza. Czasem zwykła reakcja kierowcy autobusu, może sprawić, że powstanie potężna historia, a czasem przeczytanie jakiegoś, kilku tomowego tworu sprawi, że mam pustkę w głowie. Chyba nie ma żadnej sensownej zależności.
"To dżuma, mieliśmy dżumę." Jeszcze trochę, a poproszą o ordery. Co to jednak znaczy - dżuma? To życie, ot i wszystko.

Awatar użytkownika
Horehronie

Post autor: Horehronie » 18 października 2018, 10:05

Alrune pisze:
16 października 2018, 16:56
Wiedźma w lesie, która nienawidzi wszystkich ludzi i zabija ich, bo włażą na jej terytorium - Blair Witch Project (zresztą wspomniany przez Ciebie).
Zabicie psa prowadzi do zemsty (bo z wypowiedzi wynika, że to przez księdza i jego jakieś pierdoły pies i rodzice spłonęli) - John Wick (z tego co pamiętam, bo dawno oglądałam ten film, to tam chyba na niego wołali Baba Jaga, a każde dziecko wie, że Baba Jaga to taka wiedźma, taka bardzo zła kobieta, co dzieci zjada [z bajek i innych takich], plus zabili mu psa, którego dostał od żony przed jej śmiercią).
Takie na szybko skojarzenia.
Rozsmieszyłaś mnie :jupi: :) oglądałam ten film . Nie kochana nie plagiat bo zabija zupełnie w inny sposób , na dziewczynę można normalnie patrzeć i z nią gadać itd Zupełnie inna akcja :D

Awatar użytkownika
DonWasiliew

Post autor: DonWasiliew » 07 czerwca 2019, 19:43

Każdy nabiera weny do pisania w inny sposób i nie da się tego włożyć do jednego worka.
Niektórych ludzi pasjonuje chmura która przeleci nad niebem, a inni muszą szukać mocnych wrażeń.

Awatar użytkownika
Kobiorko

Post autor: Kobiorko » 07 października 2019, 12:14

Po prostu przychodzą mi do głowy, a potem zaczynam pisać na ten temat, a nie odwrotnie.

ODPOWIEDZ