Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Na Skrzydłach Morfeusza – kwartalnik fantasy

Chcesz zamieścić ogłoszenie? Prowadzisz działalność, która może zainteresować literkowiczów? Szukasz współpracowników? Zapraszamy!

Forum jest otwarte dla gości.
Awatar użytkownika
Szary Wilk

Na Skrzydłach Morfeusza – kwartalnik fantasy

Post autor: Szary Wilk » 27 lipca 2017, 21:23

Cześć,

dawno mnie na forum nie było, ale przyznaję, że bardzo podoba mi się jego nowa odsłona, ale do rzeczy.

Wspólnie ze znajomymi tworzymy pismo, które nazwaliśmy "Na Skrzydłach Morfeusza". Pierwszy numer miał premierę 1 lipca. Jest to kwartalnik poświęcony szeroko rozumianej fantastyce. Piszemy o fantasy, sci-fi oraz anime, a jeżeli chodzi o formę to oprócz książek wspominamy o grach planszowych, komputerowych, filmach, serialach itp. itd. Przewidziane są także konkursy dla czytelników.

Chciałem Was serdecznie zachęcić do lektury i prosić o udostępniania informacji o kwartalniku, like’owaniu naszego fanpage’a oraz do udziału w konkursie (przewidziane nagrody książkowe).

https://www.facebook.com/Na-Skrzyd%C5%8 ... page_panel

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Jeżeli macie pytania, to chętnie odpowiem w ramach prywatnych wiadomości.

Z poważaniem
Szary Wilk

PS. W kwartalniku tworzę pod pseudonimem "Aguti"