Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Powieści w odcinkach

Chcesz zamieścić ogłoszenie? Prowadzisz działalność, która może zainteresować literkowiczów? Szukasz współpracowników? Zapraszamy!

Forum jest otwarte dla gości.
Awatar użytkownika
Lampart

Powieści w odcinkach

Post autor: Lampart » 16 czerwca 2015, 16:01

Kiedyś stworzyłem bloga gdzie publikowałem powieść w odcinkach - znalazłem stałych czytelników. Kiedy jednak darmowy przydział GB na onecie się wyczerpał, temat umarł śmiercią naturalną. Teraz postanowiłem wykupić hosting, powiększyć serwis, zacząć od nowa - pomyślałem o promocji i umieszczaniu powieści nie tylko swoich, ale i innych osób, które mają coś w swoich szufladach - może dobrego - a co nigdy nie ujrzało światła dziennego. Szukam więc "domowych" autorów, którzy mieliby ochotę publikować własne powieści w odcinkach. Mogę dać miejsce na serwerze, subdomenę, można stworzyć osobną szatę graficzną.
Strona główna wygląda tak:

STRONA AUTORA

zaś podpięta do niej strona powieści może wyglądać np tak:

LAMPARCI SZEPT

Jeśli więc ktoś ma ochotę

Awatar użytkownika
kamelia

Re: Powieści w odcinkach

Post autor: kamelia » 24 czerwca 2015, 22:08

Puk puk:) ja pierwszam w kolejce:)

Awatar użytkownika
Lampart

Post autor: Lampart » 26 czerwca 2015, 20:59

Nie widzę problemu, jeśli masz coś fajnego, co da się czytać - zapraszam na priv.

Awatar użytkownika
Alrune

Post autor: Alrune » 27 czerwca 2015, 00:55

Nie powiem, ciekawy pomysł. Może coś wygrzebię w szufladzie. Coś przerobię, porobię.

Awatar użytkownika
Lampart

Post autor: Lampart » 27 czerwca 2015, 01:13

Cóż mogę napisać - zapraszam - prześlij coś po prostu - zobaczymy jak to wygląda.

ODPOWIEDZ