Wybieramy PROZĘ LIPCA!
Czas na oddanie głosu do 17 VIII - ankieta dostępna w TEMACIE

Przemilczeć Armagedon

Chcesz zamieścić ogłoszenie? Prowadzisz działalność, która może zainteresować literkowiczów? Szukasz współpracowników? Zapraszamy!

Forum jest otwarte dla gości.
Awatar użytkownika
Alrune

Przemilczeć Armagedon

Post autor: Alrune » 05 października 2014, 00:40

Obrazek

„Przemilczeć Armagedon” to historia o ludzkości i jej prawdopodobnych losach. Na pewno nie są mniej prawdopodobne niż dzieje zawarte we wszelkich pismach różnych religii, z których autor czerpał wiedzę. Nie zabraknie tu teorii o aniołach lubiących krwawe ofiary (co nie było obce wielu minionym wierzeniom) czy pełniącym rolę ochronną ludów wybranych (zwłaszcza Izraela) oraz teorii pochodzenia legendarnych herosów. Wszystko zostało połączone dzięki miłości Uziela i Rachel, a losy trzeciej ziemi odmienione dzięki buntowi, który w wielu religiach jest postrzegane jako próba zepchnięcia ludzkości do piekła choć wcale tym być nie musi.
Marcin Łupkowski swoim wizjonerstwem może sąsiadować z Adamem Mickiewiczem, którego przynależność do sekty Towiańskiego zmusiła do napisała broszury „Księgi narodu polskiego i pielgrzymstwa polskiego”, która została skrytykowana przez papieża Grzegorza XVI. Przez wizjonerstwo jest ona też bliska temu, co znamy z wieloznacznego języka poematów Juliusza Słowackiego.

Zapraszam serdecznie na bloga poświęconej tej książce. KLIK

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Re: Przemilczeć Armagedon

Post autor: pierdoła saska » 06 października 2014, 08:18

Takie pytanie, czy skład e-booka... pdf-a... za 19.90zł jest taki sam jak skład w przykładowych kawałkach. I czy udostępnione kawałki pochodzą z materiału końcowego (czyli z wersji finalnej po redakcji, korekcie etc.), bo w sumie już jakiś czas temu czytałam fragmenty z dwóch pierwszych rozdziałów i mnie to zaintrygowało ^^"
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

Awatar użytkownika
Alrune

Post autor: Alrune » 06 października 2014, 14:21

Tutaj mogę z Tobą Marso porozmawiać o blogu i o książce, nie o jej cenie, bo wkraczałoby to pod komercje i namawianie do zakupu książki. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci udzielić tych informacji w inny sposób.

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 06 października 2014, 14:34

Marsza pytała nie tyle o cenę - podała po prostu cenę e-booka - co o porównywalność zawartości e-booka z darmowymi fragmentami promocyjnymi, które widziała. To właśnie jest pytanie o książkę :) Uściślając - o jej jakość. Informacja o cenie jest ogólnodostępna.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
pierdoła saska
Kontaktowanie:

Post autor: pierdoła saska » 06 października 2014, 16:43

Pierwsze z góry, patrzmy na post Kruff bo słusznie zinterpretowała moje pytanie. Po zapoznaniu się z dostępnymi fragmentami jestem ciekawa jak mają się one do wersji finalnej. Rozważam tu e-book, ale w sumie papierowa też mnie ciekawi. Nie wiem, którą czytałaś/czytasz, Alrune, ale tak choćby na przykładzie kilku pierwszych stron z pierwszego rozdziału jesteś w stanie powiedzieć mi czy są takie same we fragmentach i wydaniu, czy może zaszły jakieś redakcyjne zmiany czy coś, a fragmenty pochodzą z wcześniejszego etapu, ot taki materiał promocyjny?

Tak drugie z góry, to moje pytanie jak najbardziej tyczy się zawartości bloga. Zarówno wzmiankowane fragmenty jak i info o wersji pełnej, wraz z ceną, się tam znajdują. Nie poczułam się na tyle zaciekawiona, abym szukała, czy istnieją może inne wersje e-booka w innych cenach, więc wolałam doprecyzować, że chodzi mi o tę stamtąd :)

A tak pierwsze od dołu, czyli trzecie, to jeśli post w czymś co ma dopisek "nasze www" i jako takie stanowi dział, gdzie się można zareklamować i w ogóle, to tak z miejsca wydaje się logicznym, że wrzucając coś - polecasz to, a jeśli wrzucasz link do strony jakiejś książki - nie ważne czy takiej ogólnej, czy jak tutaj umożliwiającej także jej zakup - to polecasz książkę, aby ktoś ją przeczytał, co wiąże się z kupnem O.o Jeśli miało być ogólnie o blogu i kniżce, to chyba zaszła pomyłka co do działu i dlatego pozwolę sobie przenieść temat do Czytelni :) i będzie cacy :D
Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Søren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

Obrazek

CARPE SCHABOWY! twitter ° instagram ° facebook ° marszowickie pola

ODPOWIEDZ