Strona 1 z 1

Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

: 21 maja 2015, 16:46
autor: Kruffachi
Uwaga!
Od przyszłego tygodnia wraca Środa z cytatem. Do tej pory było tak, że za każdym razem wysyłałam pw do autora fragmentu umieszczanego na profilu FB. Ze względu jednak na ograniczenia czasowe i znacznie zmniejszone moce przerobowe, będę teraz uznawała zgodę domyślną. Wiem, naprawdę wiem, że nie jest to optymalne rozwiązanie, ale jeśli Środa ma wrócić, muszę możliwie skrócić czas potrzebny na przygotowanie cotygodniowej pocztówki. Z drugiej strony, nie czerpiemy z tego korzyści, zawsze podajemy autora i tytuł utworu, więc nie naruszamy ani praw autorskich, ani zasad dobrego wychowania. Niemniej, chciałabym, żeby wszystko było klarowne i w porządku. Dlatego proszę, żeby każdy, kto nie zgadza się na wykorzystanie cytatów ze swojej twórczości w akcji, przesłał zawiadomienie o tym - do mnie lub Milan. Jednocześnie informuję, że nie wykorzystam niczyjego tekstu, jeśli nie zauważę dwóch logowań od chwili zamieszczenia tego ogłoszenia - żeby móc z czystym sumieniem podejrzewać, że zainteresowani ogłoszenie przeczytali.

Re: Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

: 16 marca 2018, 15:17
autor: Kruffachi
Zamierzam wrócić do akcji - z rozszerzeniem o instanty i teksty miesiąca - więc podbijam temat ;) I proszę o deklarację do dwóch tygodni od teraz, a jeśli zamieścicie jakiś tekst, z którego nie chcecie upubliczniać cytatów, o informowanie na bieżąco.

Re: Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

: 26 marca 2018, 10:03
autor: Kruffachi
Podobna akcja jak z cytatami będzie z literówkami, więc jeśli ktoś sobie nie życzy, żeby jego babole latały po FB, niech także da znać ;)

Re: Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

: 18 kwietnia 2018, 20:28
autor: Kruffachi
Przypominam też oczywiście, że chętnie przyjmuję propozycje cytatów, więc jeśli czytacie coś i jakiś fragment Wam się szczególnie podoba, ślijcie koniecznie na pw.

Re: Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

: 18 lutego 2019, 11:54
autor: Xanttis
Podbijam prośbę Kruffy :D jako, że poniekąd przejąłem opiekę nad fejsem literki bardzo chętnie przytulę fajne cytaty, które polecicie :D