Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

Wszystko, co dotyczy naszej działalności na FB i Twitterze
Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

Post autor: Kruffachi » 21 maja 2015, 16:46

Uwaga!
Od przyszłego tygodnia wraca Środa z cytatem. Do tej pory było tak, że za każdym razem wysyłałam pw do autora fragmentu umieszczanego na profilu FB. Ze względu jednak na ograniczenia czasowe i znacznie zmniejszone moce przerobowe, będę teraz uznawała zgodę domyślną. Wiem, naprawdę wiem, że nie jest to optymalne rozwiązanie, ale jeśli Środa ma wrócić, muszę możliwie skrócić czas potrzebny na przygotowanie cotygodniowej pocztówki. Z drugiej strony, nie czerpiemy z tego korzyści, zawsze podajemy autora i tytuł utworu, więc nie naruszamy ani praw autorskich, ani zasad dobrego wychowania. Niemniej, chciałabym, żeby wszystko było klarowne i w porządku. Dlatego proszę, żeby każdy, kto nie zgadza się na wykorzystanie cytatów ze swojej twórczości w akcji, przesłał zawiadomienie o tym - do mnie lub Milan. Jednocześnie informuję, że nie wykorzystam niczyjego tekstu, jeśli nie zauważę dwóch logowań od chwili zamieszczenia tego ogłoszenia - żeby móc z czystym sumieniem podejrzewać, że zainteresowani ogłoszenie przeczytali.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Re: Środa z cytatem - WAŻNE OGŁOSZENIE!

Post autor: Kruffachi » 16 marca 2018, 15:17

Zamierzam wrócić do akcji - z rozszerzeniem o instanty i teksty miesiąca - więc podbijam temat ;) I proszę o deklarację do dwóch tygodni od teraz, a jeśli zamieścicie jakiś tekst, z którego nie chcecie upubliczniać cytatów, o informowanie na bieżąco.

Skrót do Regulaminu

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 26 marca 2018, 10:03

Podobna akcja jak z cytatami będzie z literówkami, więc jeśli ktoś sobie nie życzy, żeby jego babole latały po FB, niech także da znać ;)

Skrót do Regulaminu

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 18 kwietnia 2018, 20:28

Przypominam też oczywiście, że chętnie przyjmuję propozycje cytatów, więc jeśli czytacie coś i jakiś fragment Wam się szczególnie podoba, ślijcie koniecznie na pw.

Skrót do Regulaminu

ODPOWIEDZ