Strona 1 z 1

Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 20 sierpnia 2014, 12:12
autor: Kruffachi
Właśnie mija druga Środa z Cytatem :) To taki nasz mały pomysł na promocję forum za pośrednictwem serwisów społecznościowych, bo wiadomo, że nic nie świadczy o forum literackim tak jak poziom zamieszczanych na nim utworów. Na czym polega akcja? Wybieramy cytat, prosimy autora o zgodę na jego wykorzystanie, a potem tworzymy grafiki i zamieszczamy na profilach Literkowych. Tak wyglądały dotychczasowe cytaty:

Obrazek

Obrazek

Zachęcamy do "lajkowania", udostępniania i komentowania oraz zgłaszania własnych propozycji perełek z forum - będziemy bardzo wdzięczne za pomoc, wszak żadna z nas nie jest w stanie przeczytać wszystkiego :D

Pozdrawiamy

Re: Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 27 sierpnia 2014, 10:17
autor: Kruffachi
Nadeszła kolejna środa, więc prezentujemy kolejny cytat :D Tym razem z opowiadania nuklearnej_wiosny:

Obrazek

EDIT: cytat na profilu pojawi się, jak poprawimy przeoczoną literówkę ;)

Re: Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 27 stycznia 2017, 09:57
autor: Kruffachi
Życie powoli mi się stabilizuje i jakkolwiek nie obiecuję, że znów coś nie walnie i mnie nie wślurpnie na jakiś czas, to chciałabym do kilku rzeczy wrócić, a jedną z nich jest środa z cytatem (pewnie zostanie środa, bo jakkolwiek w środy bywam zajęta, to ogarnęłam planowanie postów na FB XD Taki admin zdolny XD). Dlatego też nabór uważam za otwarty - będę wdzięczna zarówno za cytaty, jak i zdjęcia/ilustracje. To chyba była fajna forma promocji forum i naszych autorów.

Re: Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 27 stycznia 2017, 12:38
autor: pierdoła saska
Takie pytanie ad zdjęcia: a może by tak stałą formatkę zrobić? Tak, że przewijając tablicę odrazu byłoby widać, że to z forum? Np tak jak wszystkie posty Brief - co znosi psychika grafika (https://m.facebook.com/BriefCoZnosiPsychikaGrafika/) zawsze mają te samą oprawe graficzną, dzięki czemu przy przewijaniu odrazu wiadomo, że to wpis od nich, a nie kolejny motywacyjny cytat :))

Re: Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 27 stycznia 2017, 17:48
autor: Kruffachi
Opcja zapewne do przemyślenia. Samo tworzenie materiałów też byłoby ułatwione.

Re: Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 28 stycznia 2017, 11:40
autor: Siemomysła
Ja jestem za. Wtedy nie dość, że od razu wiadomo, że to coś od nas, to jeszcze odbiorca skupia się na cytacie, a nie na tym, jak cytat udało się wkomponować w zdjęcie. Kiedy to jeszcze robiłam, nie zawsze wychodziło dobrze i przyznaję, że samo wybieranie zdjęć i ogarnianie graficzne mnie blokowało. I ta łatwość obróbki też jest ważna.

Re: Środa z Cytatem na FB i Twitterze

: 08 marca 2017, 12:57
autor: Kruffachi
Tak tylko przypominam, że nabór cytatów trwa ;) Nie zacznę akcji, póki nie zbierze się pewna baza, żeby jej potem nie przerwyać. W sumie można rzucać propozycjami w tym temacie albo - jeśli ktoś woli - na pw (sugeruję Milan).

Niom.