Drodzy Literkowicze!

Trwa głosowanie na PROZĘ MAJA! Zapraszamy do udziału w ankiecie.

Kassandra rysuje

Awatar użytkownika
Kimchee
Kontaktowanie:

Re: Kassandra rysuje

Post autor: Kimchee » 26 czerwca 2016, 21:47

Dawno nic nie wrzucałam, a w dzikim riserczu i zabijaniu szarych komórek czytaniem o Joseon zaczęłam tworzyć kolejne fanarty:

http://orig05.deviantart.net/55a1/f/201 ... a73e5x.jpg
Z tego jestem szczególnie dumna, chociaż to postać, która ginie na samym początku http://oi63.tinypic.com/2i8ddg1.jpg

Awatar użytkownika
Kimchee
Kontaktowanie:

Post autor: Kimchee » 25 lipca 2016, 20:22

Rozdziewiczyłam nowy blok. Powiedziałam sobie, że będzie dobrze, jeśli nie spapram tego malunku tak, że będzie się nadawał do kosza.

Mam coś takiego http://georgianasfitzboodle.deviantart. ... 1469470749

I jestem megazadowolona, bo ze starym blokiem na pewno nie mogłam zrobić tyle, co na papierze 300g *.* Długo by opowiadać :P

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 25 lipca 2016, 20:24

Totalniście się nie znam na akwarelach w wydaniu pro, ale skała mi się szalenie podoba! :D I odbicie w wodzie. Tu jest o niebo lepiej niż kiedyś.
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

Awatar użytkownika
Joa
Chlor
Kontaktowanie:

Post autor: Joa » 26 lipca 2016, 14:48

Jeszcze tylko porządniejsze farby i będzie coraz lepiej. Widać od razu jak wiele dają dobre materiały. Progress poczyniłaś już wcześniej, dopiero teraz widać dokładnie.
Co prawda jeszcze dużo pracy przed Tobą, ale wiem, że sprawia Ci przyjemność malowanie i się tym jarasz, więc i ja się jaram.
(Woda najlepsza)
یکی بود و یكی نبود كل شي له بدايه ونهايه

Awatar użytkownika
Kimchee
Kontaktowanie:

Post autor: Kimchee » 27 lipca 2016, 20:46

Dzięki za komentarze! Na papierze faktycznie maluje się o wiele lepiej i już nie denerwuję się, że mi coś nie wychodzi albo że robią się zacieki. Najbardziej lubię wodę, chociaż kiedyś wydawało mi się, że malowanie jej to czarna magia.
Jeszcze nie do końca ogarniam niebo i mam chyba za mały pędzel, bo muszę się trochę namachać i czasem zdarzy mi się, że ściągnę trochę kolor, który wcześniej nałożyłam. Może to też wina farb, ale problem i tak niewielki w porównaniu z tymi, które miałam wcześniej. Farby na pewno sobie kupię jakieś inne, ale na razie chcę wykończyć moje Maries, bo nie lubię marnować przyborów, a w dodatku to był prezent.

Dziś postawiłam sobie wyzwanie. Namalować coś ze zdjęcia a nie z tutorialu. Nie jest tak dobrze jak ostatnio (zanim zabrałam się za robienie refleksów na wodzie to mi zdążyła wyschnąć farba xD), roślinność też jednak będę chciała malować trochę inaczej (ale pędzelkiem kocim języczkiem pacia się bardzo przyjemnie), ale tragedii też nie ma i następnym razem na pewno będzie lepiej.

http://tinypic.com/view.php?pic=242xz69&s=9

Awatar użytkownika
Unni
Kontaktowanie:

Post autor: Unni » 28 lipca 2016, 08:46

Ja dostaję kompleksów bo tak nie umiem :(
WEIRD is a side effect of being AWESOME - niepoprawny blog Iwony Mag. My professional aspirations were simple - I wanted to be an intergalactic princess. Janet Evanovich

Awatar użytkownika
Kruffachi
sekretarz generalny
Kontaktowanie:

Post autor: Kruffachi » 28 lipca 2016, 09:38

No, ładnie, żywo i dobrze słyszeć, że powoli odrywasz się od tutoriali :D
Jestem konfundującą fajerą w stuporze.

Dzień z życia admina (dziękuję)

Skrót do Regulaminu
Po dłuższym namyśle wszystko jest jak kiełbaska.

ODPOWIEDZ