Strona 1 z 1

Xanttis

: 08 stycznia 2019, 17:55
autor: Xanttis
Będąc na 3-cim roku geologii, nasz rocznik przygotowywał coroczną Barbórkę. W ramach tego postanowiliśmy zrobić film, którym się tu z Wami dzielę :bag: . Aktorstwo to takie moje ciche hobby i marzenie, ale poza tym filmem, z którego efektu byliśmy bardzo dumni - ja jako pomysłodawca szczególnie - nie występowałem przed kamerami. Jeszcze :D
W przyszłości może wrzucę też tutaj coś innego, co nie jest związane z pisarstwem, who knows. Ale tymczasem, enjoy, grałem Freda ;) :

http://www.youtube.com/watch?v=H8-AFxgnuzY

Re: Xanttis

: 08 stycznia 2019, 18:24
autor: Kruffachi
Bardzo fajnie Wam to wyszło :D No i jeszcze w tle pobrzmiewają oryginalne sceny - bardzo zgrabnie przerobione, obudziły wspomnienia... Gratuluję bardzo udanego występu, bo na aktorstwie się nie znam, ale mi się podobało szalenie! :c[]:

Re: Xanttis

: 09 stycznia 2019, 18:04
autor: Kanterial
ZAJEBISTE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Omg tak bardzo studencko. Gość grający Bolca świetny, nawet mimikę oddał XDDD
A ty nie mówiłeś że jesteś przystojny O______________O

naprawdę świetne, spłakałam się przy wiertle co wygląda jak szpadel XDDDDDDDDDDDDDDD

Re: Xanttis

: 10 stycznia 2019, 13:29
autor: Xanttis
Dziękuję ^^ Cieszyn, że się podobało :D . Cały zamysł był, by zmienić oryginalne sceny w sceny geologiczne, mieliśmy z filmowym Gruchą ubaw rozpisując dialogi i przydzielając role xD. W ogóle, że ludzie w to poszli, to było wspaniałe, nikt nam nie odmówił roli. No i hitem było też to, że mam koleżankę obecnie ze szkoły reżyserskiej w Łodzi, która ze swoją koleżanką nam to profesjonalnie nagrała i zrobiła. Film był wisienką na torcie całej Barbórki wtedy, okrzyknięto ją najlepszą od lat i następne dwie też nie pobiły naszej, więc byliśmy z siebie mega dumni :D.
Oh, Kan *rumieni się* dziękuję ^^ nie pytałaś, to nie mówiłem XD