Znamy zdobywcę tytułu Prozy Marca! To Heidenhainstraße 13 pierdoły saskiej. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do lektury!

Anime

Awatar użytkownika
Eranor

RE: Anime

Post autor: Eranor » 01 października 2010, 22:44

Anom.

Awatar użytkownika
Amon

Post autor: Amon » 01 października 2010, 22:45

Dwanaście. Rzecz dziwna, mal na początku twierdził, że będzie ich dwadzieścia cztery. Zmienił zeznania gdzieś w okolicach dziesiątego.

Awatar użytkownika
Freya

Post autor: Freya » 01 października 2010, 23:21

buu buuu... no to się nie dziwie, że marnie wyszło;x musze obejrzeć na czasie gdzieś ;/

Awatar użytkownika
Amon

Post autor: Amon » 01 października 2010, 23:34

Nie dziwisz się, że marnie wyszło, bo ma dwanaście, nie dwadzieścia cztery odcinki? Toż to uratowało tę serię przed całkowitą i totalną kompromitacją, bo aż strach pomyśleć, ile opiętej bielizny, ślinienia, wkładania rąk do gardła, prawie gwałtów oraz rozrywania ubrań widzowie by zobaczyli, gdyby to było dłuższe.

Awatar użytkownika
Eranor

Post autor: Eranor » 01 października 2010, 23:56

Naciągana fabuła... i to strasznie.

Awatar użytkownika
Freya

Post autor: Freya » 02 października 2010, 10:09

No zapewne, a po co brali się za kolejną serię jeżeli nie mieli dobrej fabuły? W 12 odcinkach żadko można zawrzeć coś ciekawego. Uh musze to obejrzeć dzisiaj.

Awatar użytkownika
Amon

Post autor: Amon » 02 października 2010, 11:36

Coś ciekawego można zawrzeć nawet w czterech odcinkach, w dwóch albo i jednym. To po prostu zależy od tego, co za ciekawe uznaje odbiorca i kto za realizację się zabiera.
I, Freya, już drugi raz widzę ten sam błąd ortograficzny w Twoim wykonaniu (czytaj: pisze się "rzadko", nie "żadko").

Awatar użytkownika
Freya

Post autor: Freya » 02 października 2010, 22:11

Amon hm normalne? Ile razy by mnie nie poprawiano zawsze akurat to słowo zapisze źle. Potrafie się o nie pytać kilka razy podczas np. klasówki z polskiego. Nie potrafie zapamiętać pisowni. ;x

Awatar użytkownika
Kot Jr

Post autor: Kot Jr » 02 października 2010, 23:21

Coś dla fanów Code Geass – Geass Twist. Średnio śmieszne, ale obejrzeć można:
Część 1 - http://www.youtube.com/v/4CNQEyCgUIs [Napisy PL]
Część 2 - http://www.youtube.com/v/JXTh-KZ6A2M [Napisy PL]

Pozostałe części nie zostały przetłumaczone. I dla zasady: W filmie występuje wulgarne słownictwo, więc jeśli doznasz uszczerbku na twoim zdrowiu psychicznym, nie ponoszę za to żadnej odpowiedzialności.

A tutaj wszystkie party po Angielsku: http://www.youtube.com/user/Sehanort

Awatar użytkownika
Kot Jr

Post autor: Kot Jr » 09 października 2010, 21:19

Widział już ktoś pierwszy odcinek nowego Iron Mana? W sumie po obejrzeniu, spodziewałem się, że będzie gorzej, a tu ładnie pięknie, połączyli wątek z główną fabułą IM, plus dosyć dobre opracowanie graficzne. Zdecydowanie będę śledził dalszy rozwój wydarzeń.

Awatar użytkownika
el Bandita
Kontaktowanie:

Post autor: el Bandita » 10 października 2010, 22:20

Nie, Iron mana nie widziałam i chyba nie mam zamiaru obejrzeć. Jakoś za bardzo kojarzy mi się super manem, co za tym idzie Super S, Turbo Dymo Man i PiszMówDobowy. Ble...
No cóż, za to ostatnio obejrzałam film zrobiony z Death Note. Tak właściwie to dwa filmy, bo sa 2 części. Ale o tym zazpewne wiecie.
Fajny nawet, ale bezprzecznie anime lepsze.
Sorry, I'm allegic to BULLSHIT.

Awatar użytkownika
Kot Jr

Post autor: Kot Jr » 10 października 2010, 22:50

Bandita, jak Iron Man ma coś wspólnego z Super Manem, to ja jestem Luntkiem -_-

A co do filmu, to szczerze, jako film, zajefajny, ale pod względem Death Notowości słabo wyszedł.

ODPOWIEDZ